“Непомітні” гріхи в церкві – навчальний курс

Служіння знову має можливість запропонувати церквам навчальний курс “Терпимі гріхи”, який ґрунтується на вивченні разом – усією громадою або окремими малими групами – книги Джеррі Бріджеса “Терпимі гріхи”. Курс складається з 9 занять, приблизна тривалість – 2,5 місяця.

Курс (як і сама книга) присвячений “непомітним” гріхам християн, саме існування яких у церкві часто замовчується, або ж їм приділяють недостатньо уваги як не надто кричущим: це нечестя, клопітливість та розчарування, невдоволення, невдячність, пиха, егоїзм, невтримність, гнів, осудження, заздрість та ін.

Метою курсу є викрити ці «терпимі» гріхи та подарувати надію визволення та зцілення.  Глибоко й молитовно зануритися у вивчення проблеми «непомітних» або “терпимих” гріхів, відкрити їх у власному житті та навчитися силою Святого Духа розбиратися з ними дозволяє ґрунтовий «Посібник для обговорення». Він  зокрема пропонує

 • самостійне осмислення питань, що їх піднімає Джері Бріджес в книзі «Терпимі гріхи», а також самого себе у їхньому світлі;
 • обговорення у групі однодумців результатів такого осмислення, а також думок (та сумнівів), що виникають в процесі;
 • ведення духовного щоденника, настанови для молитви та дій;
 • самоконтроль в практичних кроках із застосування вивченого, аналіз успіхів та невдач на шляху.

Посібник в форматі pdf можна скачати тут. Кожен член малої групи або громади, яка вирішила пройти цей курс, отримує власний примірник цього посібника та книги книги Джеррі Бріджеса “Терпимі гріхи”.

Для безкоштовного отримання комплектів книга+посібник необхідно відправити запит, заповнивши електронну форму за адресою bit.ly/knigi365zapyt., або натиснувши “ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ КНИГ” угорі цієї сторінки. В полі «ЯКІ КНИГИ ХОТІЛИ Б ОТРИМАТИ:» треба написати: “курс «Терпимі гріхи»” та вказати потрібну кількість комплектів.

На сьогодні вже більше 300 церков впровадили цей курс. Відгуки та свідоцтва служителів можна прочитати у коментарях на сторінці книги та на сторінці Книжкового служіння у FaceBook.

 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до ““Непомітні” гріхи в церкві – навчальний курс”

 1. В нашей церкви существует четыре молитвенные группы, три из них проходят занятия по книге “Терпимые грехи”. В своём отчёте я уделяю внимание группе которую мы недавно собрали. Для меня это хорошая практика и приобретение опыта. Одна из сестёр, которая пришла на первое занятие, давно ходит в церковь, но общаться настолько близко, чтобы собираться вместе и разбирать терпимые грехи, неготова, поэтому сразу сказала, что больше не придёт. Другая сестра призналась, что ей тяжело копаться в себе – это подобно самобичеванию. Одной из сестёр я дал для прочтения книгу “Дыра в Евангелии” она её оценила сказав, что книга хорошая, а та что мы разбираем не очень, указав на то, что я не интересно излагаю.
  Для меня было неприятной новостью узнать, что люди очень мало читают и не находят для чтения времени. Но я вижу благословение в литературе подобной “Терпимым грехам”. К сожалению, на сегодняшний день группу посещают всего до семи человек. Но, по сравнению с первыми занятиями, сёстры начали находить время для чтения. К тому же, я задаю учить наизусть рекомендованные отрывки из Писания. Делал экзамен где каждый имея листок и ручку по памяти должен был написать библейские стихи. Написали не очень хорошо, но появился определённый опыт.
  Лично для меня данная книга является хорошим подспорьем и ресурсом формирования. Мы вышли на ровное изучение: занятие за занятием. Подхваченный этой волной я хочу вести группу изучая подобную литературу от книги к книге. Считаю, что это большое благословение как для меня так и для всей церкви. Спасибо за книги!!!

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber