Новый курс для изучения общиной – «Реальная сила для духовного возрастания»

В перечень предлагаемых нами курсов для изучения общиной мы включили новый курс «Реальная сила для духовного возрастания» (рассчитан на 14 недель). Таким образом, общее число курсов составляет 7 и обрело библейскую полноту, а их общая протяженность составляет более 2,5 лет посвящения общины.

Курс «Реальная сила для духовного возрастания» призван сформировать у верующих глубокое библейское понимание источника святой жизни и духовного преобразования в образ Христа, а также мотивации в стремлении к святости. Курс основан на новой книге Джерри Бриджеса «Преобразующая сила Евангелия» .

Читайте также: представление книги в формате pdf  и PowerPoint, и подборку выдержек и цитат.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Новый курс для изучения общиной – «Реальная сила для духовного возрастания»”

 1. Вітаю всіх. дякую команді Книжкове служіння за ваше служіння церквам.
  Вже вдруге наша громада скористалася пропозиціями цього служіння. Минулої весни ми пройшли книгу переобразуюча сила євангелії Джері Бріджеса.
  Даний матеріал є дуже цінним для християн. завдяки йому ми мали змогу поглибитися в тему євангелії для щоденного життя християнина. Тема доволі актуальна, адже ми не повинні забувати про те, що Божа воля є освячення наше. Розділ за розділом ми разом з автором занурювалися в ці важливі теми.
  Для християн є вкрай важливим навчитися бачити Господа у кожному дні свого життя, у кожній обставині. А в часи випробувань мати в серці тверду віру і знати, що Господь проводить тебе за для освячення – є не аби яким надбанням. Євангелія є духовними ліками для наших гріхом наповнених сердець.
  Раджу служителям та лідерам малих груп використовувати книги Джері Бріджеса. В моєму служінні вони допомагають в проведенню груп учнівства.
  наша громада і далі має бажання використовувати ці матеріали.
  Пастор Олександр.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber