Шановні брати та сестри!

Дякую від всього серця за книги, які ви подарували.

Ці книги є підбадьорення та натхнення для служителя.

Ці книги є допомога в особистому духовному зростанні.

Ці книги є потужна самоосвіта для мене як пастора церкви.

Ці книги є допоміжна духовна література для кожного християнина.

Ці книги мають велику фінансову вартість і більшість служителів не спроможні купити такий комплект

Ще раз дякую Вам, за Ваше служіння.

З повагою до Вас, Сергій Захарчук.


9 грудня 2017 року я отримав від місії «Книжкове служіння» набір книг на християнську збудовуючу тематику. При цьому хочу сказати, що отримувати подарунки завжди приємно. До того ж стає приємніше, коли я розумію, що подарунок від книжкового служіння є корисним не тільки в земному житті, але й допомагає добре приготуватись до блаженної вічності з нашим Богом, бо ці книги, які я отримав, вчать аналізувати та виправляти своє життя.

Приємним те, що в збірці книг є твори мудрих та богобійних авторів, таких як Філіп Янсі, Джеері Бріджес та інші. Вони не просто вміло пишуть свої книги, але передають практичний досвід свого служіння, що можна переймати в своє власне життя та служіння.

Я розумію, що книги стали подарунком для мене завдяки тому, що хтось, керуючись любов’ю до Бога та жертовністю, оплатив друк та розповсюдження цих книг. Тому я висловлюю свою вдячність і хвалу Богові за це благословення, а також свою вдячність тим людям, хто зробив можливим для мене отримання цього подарунку. Ці книги стануть добрим поповненням в нашу церковну бібліотеку та, впевнений, принесуть свої добрі плоди для слави Божої.

Григорій Петрович Сивун, пресвітер Хорольської церкви ЄХБ.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber