Непрості запитання про духовне керівництво та яскраві відповіді на них

Книга Генрі Ноуена «Духовне керівництво» дуже далека від простого переліку порад або опису технік, що їх варто навчитися людині, яка збирається здійснювати духовний провід. Адже служіння духовного керівника так само далеке від процесу надання послуг, як-от це робить лікар, чи психолог, чи юрист.

Тут немає місця відносинам типу клієнт-фахівець (у вас є проблема, а в нас — рішення). Духовний керівник, аби насправді бути успішним у здійсненні свого покликання, має торувати довгий шлях освячення й духовного формування разом з тими, кому служить. І протягом усього часу — знову-таки разом — розважати над найважливішими запитаннями, що їх ставить життя, та які приховані в глибині серця. Він має усвідомити, що деякі запитання матимуть відповіді, і їх треба віднайти. А деякі відповідей не матимуть — такі питання треба радше проживати, даючи Богу можливість в процесі змінювати наше серце, викарбовуючи в нашій особистості образ нової людини.

Процес цей завжди болісний і не має простих рецептів. Отже духовний керівник, аби бути добрим провідником для інших, має спершу сам звернутися до свого серця, до Бога у Його Слові та до церковної спільноти із фундаментальним запитаннями. Хто я? Де я був і куди йду? Ким є Бог для мене та як навчитися чути Його? Де моє місце в спільноті та як мені служити іншим?

Можемо з упевненістю сказати, що такої книги про духовне керівництво ви ще не зустрічали. Генрі Ноуен — надійний порадник та провідник у практичних питаннях духовного життя. Книга буде чи не однаково цікава як духовним керівникам, так і тим, ким вони опікуються. Тут вони знайдуть багато глибоких думок і настанов, які неодмінно впливатимуть на їхню подальшу довгу мандрівку у вірі. Саме тому ми рекомендуємо її для використання у душеопіці в складі «Аптечки душеопікуна».

Ми дуже радимо служителям прочитати цю книгу та мати її під рукою. Для ознайомлення ви можете замовити власний примірник (див. нижче), або скачати електронну версію тут.

Якщо ви захочете, аби цю книгу прочитали люди у вашій церкві, або вивчали у домашніх групах, треба відправити запит або написати нам у відкриту лінію, і ми спробуємо надати відповідну кількість примірників.

Книгу можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту (обов’язково зазначте назву та потрібну кількість книг):

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber