Зберегти критичну інфраструктуру серця: уроки від біблійного Йосипа

Як свідчать останні події, повністю запобігти руйнації країни та нашого звиклого повсякдення, яку чинять загарбники, ми на жаль не в змозі. Проте, ми всі здатні – ба навіть мусимо! – захистити від ворога критичні об’єкти інфраструктури власного серця. Одне з таких завдань – не дати зовнішнім тяжким обставинам похитнути наші життєві орієнтири та зруйнувати мрії. Адже відомо, що найбільш беззахисними для випробувань стають ті, хто легко втрачає надію…

Кожен із нас – аби вистачило довіри Богові та стійкості в молитві – здатен оголосити ворогові особисту війну. І гідно отримувати в ній перемогу за перемогою. Ми ж зі свого боку хочемо запропонувати Вам гарну табельну зброю для цієї війни.

В служінні є книга Ервіна Люцера “Не угашай мечту” . Вона пропонує поглянути з небес на наші земні мрії та отримати глибокі біблійні відповіді на болюче запитання, що сьогодні  хвилює не лише віруючих: як не згасити власних мрій, коли вони опиняються вщент розбитими через життєві обставини або хибні вчинки людей?

Ця книга також про те, як діє Боже провидіння в людській історії, як Його воля здатна знаходити собі шлях серед найбільш несприятливих умов, та як жодна мрія, що її було нам даровано Богом, ніколи не може остаточно загинути.

Розмірковуючи над біблійною історією про життя Йосипа, про його власні мрії та Божу мрію щодо нього, автор крок за кроком показує, як відданість однієї людини Богові за будь-яких обставин призвела не тільки до втілення цих мрій, а й до становлення цілого народу і зрештою через цей народ, – до спасіння всього людства.

Даруючи велику розраду всім, хто страждає через зруйновані мрії, книга переконливо доводить, що Бог здатен скласти докупи будь-яке, бодай вщент розбите життя, якщо віддати Йому всі уламки.

Рекомендуємо служителям розглянути можливість запропонувати цю книгу своїм громадам, а також постраждалим від бойових дій, якими вони опікуються. Готові надати відповідну кількість примірників.

Переглянути відгуки з тих церков, де вже проходило вивчення книги, а також замовити її безкоштовно можна  на сторінці книги.

Також напишіть нам на відкриту лінію, якщо для ознайомлення вам потрібна електронна версія книги.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

1 коментар до “Зберегти критичну інфраструктуру серця: уроки від біблійного Йосипа”

  1. Книга дуже повчальна. Легко читається. Багато нового і по-новому відкриває історію Йосипа.

    Відповіcти

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber