Духовні розважання під час Адвенту та впродовж нового року

Цей дуже непростий рік добігає завершення, а ми перебуваємо в очікуванні Різдва.
Хотіли запропонувати Вам провести останні дні Адвенту у розважаннях про народження Божого Сина разом з одним з найвідоміших християнських письменників сьогодення – Філіпом Янсі.
Адже дописи на відповідні дати з 15 по 25 грудня в його книзі для щоденного читання “Дневник благодати” присвячені саме цьому. Книга складається з 366 яскравих уривків з різних книг автора, кожен з яких, попри невеличкий розмір у сторінку чи півтори є закінченою історією, яка спонукаю до споглядальної молитви та духовних роздумів протягом дня.
Нажаль, ми не можемо наразі запропонувати паперову книгу. Але нижче ми даємо посилання на електронну версію книжки у різних форматах, за якими можна завантажити її безкоштовно та читати на телефоні або іншому електронному пристрої:
Важливо! З Нового року ми розпочинаємо проєкт читання на кожен день та подкасту від Джона Пайпера “Радість щодня”. Короткі роздуми дарують Вам насолоду Богом та щоденний привід для реальної радості. А також, завдяки феноменальному знанню автором текстів Біблії – новий рівень розуміння цілісності, краси та глибини Святого Письма. Якщо зараз ви роздумуєте над тим, які рішення втілити в життя в новому році – ця маленька посвята може бути гарним варіантом! Слідкуйте за нашими новинами.
Розкажіть вашим друзям у месенджерах та соцмережах про ці можливості, натиснувши кнопки нижче.
Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber