Щасливий той, хто не спотикнеться – з книги Джина Едвардса «В’язень у третій камері»

День, подібний до того, який чекав на Йоана, чекає на кожного з нас. Він неминуче настане, тому що кожен віруючий уявляє свого Бога по-своєму, і цілком впевнений, як його Господь вчинить за тих чи інших обставин. Але твій Господь ніколи не є достоту таким, яким ти Його уявляєш.

Тепер ти зіткнувся віч-на-віч із Богом, якого ти до кінця не розумієш. Ти зустрівся з Богом, який не виправдав твоїх сподівань. Кожен віруючий має зіткнутися з Богом, який не вчинив так, як очікувалось.

Ти маєш пізнати свого Господа вірою, або ти не пізнаєш Його взагалі. Вір у Нього, покладайся на те, що в Ньому… а не в Його рішеннях.

Сьогодні ти ображаєшся на тих, хто безсердечно кривдить тебе. Але ні, насправді це не так. Насправді ти злишся на Бога, тому що, зрештою, ти маєш справу не з людьми, а з найвищою владою твого Господа. За всіма подіями, за всім завжди стоїть Його керуюча рука.

Питання не в тому: «Чому Бог робить це? Чому Він такий?» Питання не в тому: «Чому Він не відповідає мені?» Питання не в тому: «Я так відчайдушно потребую Його; чому Він не прийде мене врятувати?» Питання не в тому: «Чому Бог дозволив цій трагедії статись зі мною, моїми дітьми, моєю дружиною, моїм чоловіком, моєю сім’єю?» І не в тому: «Чому Бог допускає несправедливість?»

Питання перед усіма таке: «Чи підеш ти за Богом, якого ти не розумієш? Чи слідуватимеш за Богом, який не виправдовує твоїх сподівань?»

Господь вніс у твоє життя щось, чого неможливо терпіти. Тягар просто величезний. Він не мав такого робити! Але питання залишається: «Чи будеш ти далі йти за цим Богом, який не виправдав твоїх сподівань?»

«І щасливий ти,

якщо через мене не спотикнешся.»

Замовити друковану книгу, завантажити в електронному вигляді, слухати аудіокнигу, читати відгуки – на сторінці книги.

Поділіться цим уривком з друзями, у групах спілкування та соцмережах, натиснувши на кнопки нижче:

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber