«Противірусні засоби»: ресурси та ідеї для церкви під час пандемії

Він послав Своє слово та їх уздоровив, і їх урятував з їхньої хвороби!

Пс. 106:20

Окрім очевидного виклику для церкви, нинішня ситуація дарує багато унікальних можливостей. Зібрання під забороною, але церква перейшла в кожен дім. Особисте спілкування віруючих обмежене, але значно розширилися можливості для спілкування через онлайнові сервіси. Багато людей навколо налякані загрозою серйозно занедужати ти померти, але разом з тим вони стають помітно більш сприйнятливими до Євангелія. Багато хто опинився вирваним зі звичайного темпу життя, але багато людей призвичаїлися багато читати на телефоні та комп’ютері.

Для того, аби плідно та благословенно проводити час карантину, служіння «Книги365» пропонує церквам, групам, служителям та окремим віруючим ресурси та ідеї, які допоможуть встояти самім у випробуванні, та підтримати тих, хто перебуває у розпачу та страху. Нижче публікуємо 7 таких ідей із короткими поясненнями та посиланнями на більш розлогу інформацію.

Отже, під час карантину є можливість:

1. Подолати страх смерті, зміцнити надію і віру, які похитнув карантин. В цьому допоможе книга «Перемога над смертю». Вона розповідає про те, як завдяки Ісусу смерть померла назавжди. Можна скачати електронну чи аудіокнигу, або слухати прямо на сайті.

2. Подолати кризу довіри до Бога й укріпитися в Дусі. У цьому допоможе вивчення книги «Доверие любой ценой». До книги додається Посібник для обговорення в групі.

3. Набути ґрунтовне біблійне розуміння зла. Зрозуміти, як Бог змушує зло світу служити славі Христа, та як церкві вистояти у випробуваннях останнього часу. за допомогою книги «Зло торжествует и проигрывает». Можливо, саме зараз час розібратися у цій непростій, але важливій темі й виробити чітку позицію щодо зла, яке коїться в світі, та місця й ролі Бога у цьому. До книги додається Посібник для обговорення в групі.

4. Краще зрозуміти анатомію образи й прощення. Це буде корисним у реаліях, коли через стреси спільного життя в ізоляції у замкненому просторі зростає напруженість відносин. Як Бог дивиться на кривдника та його жертву, розказує книга «По обе стороны обиды». Можна скачати аудіокнигу, або слухати прямо на сайті.

5. Підтримати й підбадьорити тих, хто у страху. Особиста євангелізація та свідчення під час карантину можуть бути дуже плідними. Надішліть друзям посилання на книги, які допоможуть їм знайти вірні відповіді на багато запитань, які люди сьогодні ставлять до свого життя:

Книга «Счастливая жизнь» Чарльза Колсона, де на прикладі реальних історій з життя самих різних людей  автор намагається зрозуміти, в чому ж дійсно полягає щастя. Можна скачати електронну чи аудіокнигу, або слухати прямо на сайті.

Книга «Почему?» Філіпа Янсі – пряма й чесна розмова про те, чому в світі стаються нещастя, чи можуть бути добрі наслідки людських трагедій, де у цьому Бог та чи вартий Він довіри. Можна скачати електронну книгу.

Книга «Путешествие пилигрима сегодня» – роман-притча про пошуки Бога, сенсу життя та самого себе у сучасному світі. Можна скачати електронну книгу.

Заохотьте друзів прочитати ці книги, читайте їх разом, цікавтеся, які думки у них викликають, відповідайте на запитання.

6. Разом читати й обговорювати книги на домашній групі. В ZOOMі чи на особистих зустрічах — розбирайте разом цікаві книги. Про життя в благодаті, «терпимі» гріхи в церкві, справжню мотивацію до благочестя, койнонію у стосунках між віруючими, невдачі та успіхи, та ще багато чого важливого. Можна скачати електронні книги у зручному форматі чи безкоштовно замовити паперові.

7. Просто скачати, послухати й почитати гарні християнські книги під час карантину можна тут bit.ly/knigi_karantin
Влаштуйте квест: скачайте з друзями книгу й читайте чи слухайте її паралельно. Обговорюйте та ділитесь враженнями в чатах. Спробуйте вкластися в тиждень, потім оберіть нову книгу. Це виробить у вас звичку регулярно й багато читати духовну літературу, й призведе до помітних змін у вашому духовному житті.

Зробіть  безкоштовне замовлення книжок в один клік через Viber або Telegram:

або заповніть онлайнову форму запиту на отримання книжок  bit.ly/knigi365zapyt.

Більше книжок, ідей, проектів та ресурсів на сайті служіння knigi365.org.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber