Підтримати й підбадьорити тих, хто у страху. Особиста євангелізація під час карантину.

Хочемо звернути увагу віруючих та особливо служителів, що нинішня ситуація в країні, крім очевидних труднощів, створює для церковних громад також унікальні можливості.

Саме часи випробувань найбільш чітко виявляють контраст систем цінностей, пріоритетів і світоглядів. Масштабні лиха здатні масово вирвати людей з повсякденного бігу і, залишивши в незвичній компанії самих себе, змусити почати задавати собі питання, які лякають: так хто ж тут все-таки головний і всім управляє? хто або що здатне захистити мене в цьому ворожому світі? як перемогти розгубленість і страх? чи є хоч якісь дійсно хороші новини? Люди стають значно більш сприйнятливими до Євангелія.

Отже там, де суспільство бачить проблему, християни завжди повинні бачити можливості. Сьогодні, коли все населення гарячково відстежує перебіг епідемії, а люди перелякані й відчувають себе як ніколи безпорадними, самотніми й розгубленими, – це час церкви. Час підбадьорювати і втішати — як віруючих, які піддалися страху й паніці, так і наших невіруючих друзів та знайомих. Час свідчити й дарувати реальну надію.

Служіння «Книги365» може дати в руки церквам ефективний інструмент для такого свідчення та особистої євангелізації. Йдеться про книгу Эрвина Люцера «Победа над смертью». Вона написана саме для людей, які страждають від страху смерті (а сьогоднішні настрої багато в чому зводяться саме до нього) і розповідає про те, як завдяки Ісусу смерть померла назавжди. Звертаючись до євангельських істин і двотисячолітнього досвіду церкви, автор показує, чому для віруючого смерть стає не кінцем, а початком нових відносин, з кінцевої зупинки перетворюється лише в поворот на шляху, а жах її очікування змінюється радісним передчуттям зустрічі…

Ми готові надати церквам цю книгу у розумній кількості. Для її отримання треба надіслати запит, заповнивши відповідну форму.
ТАКОЖ за цим посиланням можна безкоштовно скачати електронну версію книги https://nard.com.ua/books/Book_VPOD_Free.html
А тут доступна аудіоверсія книги, яку можна завантажити або слухати прямо на сайті https://nard.com.ua/books/Book_VPOD_audio_Free.html  

Хочемо запропонувати служителям наступне: Отримавши книгу, запропонувати членам вашої церкви спочатку прочитати/прослухати її самим. Це сильно зміцнить надію і віру, які карантин трохи похитнув, і подарує ясність духовного погляду. Адже пам’ятаємо Льюїса: «люди радше потребують нагадування, ніж повчання».

А потім заохотити членів церкви передати цю книгу чи переслати вищенаведені посилання своїм друзям, знайомим, родичам і колегам разом з теплими словами підбадьорення. Адже ті повинні сьогодні дізнатися, що про них пам’ятають, досвідчити спокій віруючої людини перед лицем випробувань, повинні відчути це внутрішнє свідоцтво віри.

Через якийсь час треба обов’язково передзвонити їм, поцікавитися, чи вони читають/слухають. Це дасть можливість знову підняти й обговорити багато важливих тем і засвідчити про свою надію.

Додамо, що так само для цілей підбадьорення і євангелізації наших розгублених друзів під час карантину може послужити ще одна книга — «Щасливе життя» Чарльза Колсона, де на прикладі реальних історій з життя самих різних людей  автор намагається зрозуміти, в чому ж дійсно полягає щастя. Паперові книги у розумній кількості можна замовити, заповнивши форму запиту нижче. Книга також доступна онлайн в електронному та аудіоформаті.
Читати/слухати/завантажити книгу можна тут https://nard.com.ua/books/Book_GL.html

Для безкоштовного отримання паперових книг треба надіслати запит, заповнивши онлайн-форму bit.ly/knigi365zapyt.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber