Увага церквам та служінням, які опікуються переселенцями! Духовна підтримка й розрада для наляканих та знедолених людей

Звертаємося до церков – наших партнерів, які задіяні в роботі з переселенцями з окупованих територій: їхньому прийомі, влаштуванні, наданні різного роду допомоги, тощо. Пропонуємо додаткові можливості служити цим людям духовно.

Ми знаємо, що крім служіння нагальним фізичним потребам, вимушені переселенці потребують глибокої опіки їхнім духовно-психологічним станом. Адже ці люди, що були змушені полишити свої домівки, дуже налякані, перебувають у стресі та відчувають гострий душевний біль через втрати, яких вони зазнали. Водночас такі обставини змушують багатьох серйозно замислюватися над духовними питаннями та сенсом життя, звертатися до Бога й шукати в Нього прихистку й розради, хоч якими були їхні стосунки з Господом раніше. Отже, нинішня ситуація також робить цих людей більш сприйнятливими до Євангелія та надає широке поле для особистого благовістя.

Доки люди збираються евакуйовуватися або перебувають в дорозі, їх мало цікавить будь-що окрім власного порятунку. Проте, коли дістаються місць призначення, вони трохи розслабляються, розуміючи, що нарешті опинилися у відносній безпеці, та найгірше вже позаду. Крім того, в людей з’являється багато вільного часу та відчуття більш-менш налагодженого побуту. Якраз у цей момент на них навалюються усі вищезгадані питання й переживання. Тому саме після влаштування біженців виникає особлива потреба в їхній духовно-психологічній підтримці. А також у служителів і волонтерів, які опікуються ними, з’являються гарні можливості для свідчення та особистого благовістя.

Гарним інструментом такого благовістя можуть стати дві книги, які маємо в служінні. «Победа над смертью» Ервіна Люцера пропонує чисте Євангеліє саме для людей, які страждають від страху смерті. Вона розповідає про те, як завдяки Ісусу смерть померла назавжди.

Книга «Почему?» Філіпа Янсі – пряма й чесна розмова про те, чому в світі стаються нещастя, чи можуть бути добрі наслідки людських трагедій, де у цьому Бог та чи вартий Він довіри.

Ці книги надають біблійні відповіді на питання, які сьогодні ставить собі кожен українець, та чітко вказують шлях до примирення з Богом через віру в Ісуса Христа. Маємо також інші книжки, які можуть добре послужити справі духовної опіки переселенців.

Готові надати книжки церквам, які щільно задіяні в роботі з біженцями. Якщо зацікавлені їх отримати – зв’яжіться з нами через відкриту лінію служіння у Viber та Telegram.  

ВАЖЛИВО! Кількість книжок обмежена, тож хочемо зауважити, що обидві книги є в електронному форматі, а «Перемога над смертю» є ще й аудіокнига. Посилання, щоби слухати та завантажити книги, на сторінках книжок.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Увага церквам та служінням, які опікуються переселенцями! Духовна підтримка й розрада для наляканих та знедолених людей”

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber