Євангеліє благодаті як осереддя життя – книга для подолання глибинної проблеми поверховості віри

Книга Бреннана Меннінга «Євангеліє обірванця» допомагає не тільки глибоко усвідомити Євангеліє благодаті, але й щиро прийняти його серцем. Це конче потрібно сьогодні церкві в Україні, яка зазнала кризи віри перед лицем випробувань війни.

Ви не замислювалися, чому стільки віруючих (зокрема, служителів!) і досі не повернулися до своїх церков, які полишили на початку війни? Ба більше – намагаються будувати життя на нових місцях, там, де опинилися чи то через тягар страху, чи то спокусу нових можливостей… Глибинна проблема поверховості віри – ось що виявила війна в наших церквах.

Ілюзія того, що інтелектуальне прийняття (навіть щире) існування Бога та біблійних істин – це і є християнство, що правдива віра можлива без тектонічної трансформації життя та докорінної зміни пріоритетів, робить людей духовно вразливими перед випробуваннями. Це й довів сповна останній рік.

Але що є мотиватором для таких трансформацій, щирого прагнення святого життя та беззастережної довіри Богові? Досвід протестантизма засвідчує, що такою рушійною силою може бути лише щира вдячність Христові за Його хресну жертву через глибоке усвідомлення Євангелія благодаті.

Багато християн вірять у Божу благодать, але сприймають її радше як богословську істину, ніж повсякденну реальність свого буття. Лише тоді, коли нам вдається не тільки усвідомити Євангеліє благодаті розумом, але й щиро прийняти його серцем, ми нарешті можемо наважитися будувати на ньому власне життя – в буквальному сенсі, черпаючи величезну насолоду у «незбагненному багатстві Христа» тут і тепер.

Для цього потрібен непереборний дотик Божої любові через потужне послання, яке б давало справжнє, правдиве зображення Бога та наших стосунків з Ним, розуміння усієї глибини, ніжності та сили Батьківської любові, що явлена нам в Ісусі Христі та нашої власної ідентичності в Ньому.

Саме таким посланням є книга Бреннана Меннінга «Євангеліє обірванця», яка знову з’явилася в служінні в достатній кількості. Це одна з найсильніших книжок-роздумів про Божу любов та Євангеліє благодаті. Вона справедливо вважається класикою та в багатьох змінила розуміння того, яким насправді має бути життя християнина. Ставши знаковою в Західному християнстві, особливо серед молоді, ця книга започаткувала цілий рух “обірванців” в церквах, до якого долучалися люди, які бажали повноти життя у Христі та справжньої радості посвяти. Яскравим представником “обірванців” був Річ Маллінз, відомий автор і виконавець пісень прославлення (“Наш Бог, всемогутній Бог”).

Ми вважаємо, що цю книгу має не тільки прочитати, а й молитовно осмислити та обговорити в церкві або домашній групі кожен віруючий, який прагне глибокого, спасенного та життєдайного розуміння Євангелія благодаті. Бо без цього неможливо бути послідовним учнем Ісуса.

Служіння «Книги365» готове надати церквам, малим групам, молодіжним служінням та окремим віруючим необхідну кількість примірників книги для спільного вивчення й обговорення.

«Путівник для вивчення», що додається до книги, сприяє більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої групи. Він також містить додаток «19 милостей» – коротку духовну подорож молитви і споглядання. Електронну версію “Путівника” для ознайомлення можна завантажити тут у форматах fb2, epub, pdf_A5, mobi.

Книгу та «Путівник для вивчення» можна замовити безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Якщо потрібна для ознайомлення електронна версія книги, напишіть нам на відкриту лінію.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки внизу сторінки.

Бажаєте зробити представлення цієї книги та проекта її вивчення у вашій церкві? Можна скачати презентацію в форматі pdf або PowerPoint.

Залишити коментар

Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber