Як встояти у випробуваннях останніх часів: аудіокнига Джона Пайпера (українською) про Божий погляд на роль і місце зла в світі

До нас звертаються християни, які під час війни виїхали за межі країни, або знаходяться на тимчасово окупованих територіях, стосовно книги Джона Пайпера «Зло тріумфує та програє». На жаль, друкована книга їм недоступна, тож нас просили про можливість читати її в електронному вигляді або слухати аудіокнигу. Хочемо повідомити, що ми це зробили. Аудіокнига тепер доступна на сайті видавництва, а також на нашому каналі в YouTube. Електронну версію в різних форматах можна безкоштовно завантажити тут

Питання, які піднімає ця книга, є як ніколи актуальними:

  • Чому всеблагий Бог допускає зло та кричущі гріхи, якими сповнений цей світ?
  • Що говорить Біблія про Його повновладдя над гріхом?
  • Чому Бог не приборкує гріх, принаймні, не робить цього частіше?
  • Як зберігати віру та радість посеред поневірянь останніх днів, що настають?

Прочиняючи Божу логіку будови нашого світу та ролі зла у ньому, її автор Джон Пайпер дає зрозумілу уяву про Бога, Який не підведе нас навіть у найгірші з часів, та дозволяє бачити й славити Його посеред випробувань та скорботи. Для ґрунтовного вивчення та обговорення в групі книга містить спеціальний «Посібник для обговорення» з питаннями до кожного розділу книги.

Друковану книгу так само можна замовити в Україні безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння у Viber чи Telegram, або заповнивши електронну форму запиту.

Ця книга є також російською мовою. Завантажити в електронному вигляді, слухати аудіоверсію та читати відгуки можна на сторінці книги.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Перешліть посилання на електронну та аудіокнигу вашим знайомим, які знаходяться за кордоном або на тимчасово окупованих територіях. Це буде для них великою підтримкою!

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber