Терпимі гріхи – вивчаємо глибше з «Посібником для обговорення»

Пропонуємо церквам, домашнім групам та окремим  віруючим глибше зануритися у вивчення проблеми «непомітних» гріхів з «Посібником для обговорення».

Проблема «непомітних» або «терпимих» гріхів є дуже болючою , тож мегаактуальною для будь-якого християнина та кожної громади. Про це зокрема свідчить величезний успіх однойменної книги Джері Бріджеса  «Терпимі гріхи», яка першою в історії видавництва «Нард» двічі протягом року потребувала друкувати додатковий наклад!

На початку минулого року ми запропонували церквам вивчення цієї книги в межах програми для навчання усією громадою, яка охоплює ключові аспекти життя кожної церкви. За цей час біля двох сотень громад по всій Україні долучилися до цієї програми.

Ми неодмінно отримували дуже гарні відгуки про книгу й багато свідоцтв про те, як Господь через неї торкався сердець (див. коментарі на сторінці книги та більше на сторінці Книжкового служіння у FaceBook)

Проте, нам неодноразово дорікали, що відсутність додаткових матеріалів, спрямованих на поглиблене вивчення «Терпимих гріхів» та обговорення її проблематики на малих групах та в форматі церковного спілкування не дозволяють використовувати потенціал цієї книги на повну. В деяких церквах служителя навіть робили власні розробки по окремих темах і розділах книги для своїх громад.

Сьогодні ми раді запропонувати цілий «Посібник для обговорення», який дозволяє глибоко й молитовно зануритися у тему «терпимих» гріхів, відкрити їх у власному житті та навчитися силою Святого Духа розбиратися з ними. Цей Посібник зокрема пропонує

 • самостійне осмислення питань, що їх піднімає Джері Бріджес в книзі «Терпимі гріхи», а також самого себе у їхньому світлі;
 • обговорення у групі однодумців результатів такого осмислення, а також думок (та сумнівів), що виникають в процесі;
 • ведення духовного щоденника, настанови для молитви та дій;
 • самоконтроль в практичних кроках із застосування вивченого, аналіз успіхів та невдач на шляху.

«Терпимі гріхи. Посібник для обговорення» в форматі pdf можна скачати тут.

Всім, хто збирається «копнути глибше» тему непомітних гріхів, ми готові надати у необхідній кількості цей посібник (друкований) та саму книгу. Для цього треба заповнити  й надіслати нам запит тут bit.ly/knigi365zapyt

В полі «ЯКІ КНИГИ ХОТІЛИ Б ОТРИМАТИ:» треба написати «Терпимі гріхи – Посібник для обговорення» та вказати потрібну кількість примірників посібника. У разі потреби, окремо зазначте кількість примірників самої книги Джері Бріджеса «Терпимі гріхи».   

Ми молимося про те, щоб Господь через ці книжки усіляко зміцнював віруючих в їхній боротьбі з непомітними гріхами та у прагненні особистої святості.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Терпимі гріхи – вивчаємо глибше з «Посібником для обговорення»”

 1. Вітаю! Уривки з відгуків учасників домашньої групи, що читали книгу «Терпимые грехи»

  Цікаво було читати і роздумувати над словами цієї книги групою християн. Хтось казав, що в нього немає ось цього гріха, хтось навпаки, але визнали всі, що більшість терпимих гріхів присутні, навіть у тих, хто вже десятки років з Богом.
  Практичне завдання, яке включає в себе, щоб інший розповів про твої гріхи, які він бачить у тобі, відкрило декому очі. І це чудово було відзначити, що ми живемо і не звертаємо увагу, що в нас є те, до чого ми так звикли, що навіть не вважаємо це за гріх.
  Вникай в себя и в учении… Якраз цей матеріал дозволяє глибше нирнути в себе і виявити в собі з Божою допомогою те, що потрібно змінювати і чого взагалі позбутися, покаятися і перестати робити.
  Дякую за можливість побачити себе зі сторони.

  Це глибокі роздуми та повчання, дискусія з автором на різних теми, які дають можливість глибше дізнаватися та досліджувати Бога та Його задуми глибше та краще. Мені стали відкриттями багато які терпимі гріхи. Нечестя, розчарування, незадоволення, нестриманість – усе це таке непомітне, але ж скільки коштує. “Терпимые грехи”.

  Відповіcти
 2. Проходимо чудовий курс «Терпимие грехи» Джерри Бриджес. Курс вплинув на життя дівчат, багато з них не зауважували, що в їхніх життях є такі гріхи і зараз вони працюють і виправляються, щоб не заздрити, не гніватися, не бути егоїстичними. Щиро вдячні за можливість читати цю книгу!

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber