8 Липня
Спасенна віра любить прощати
Підписуйтесь

Будьте ж добрими один до одного, милосердними, прощаючи одне одному, як і Бог через Христа вам простив! (Ефесян 4:32)

Спасенна віра – це не просто впевненість у тому, що ми прощені. Спасенна віра дивиться на жах гріха, а потім дивиться на святість Бога і духовно усвідомлює, що Боже прощення є невимовно славним, прекрасним. Ми не просто отримуємо його – ми захоплюємося ним. Ми задоволені нашою новою дружбою з таким великим, милосердним Богом.

Віра в Боже прощення не означає просто переконання, що я зіскочив з гачка. Вона означає насолоду істиною, що Бог, Який дарує прощення, є найціннішою реальністю у всесвіті. Спасенна віра плекає прощення від Бога, а звідти піднімається до плекання Самого Бога, Який прощає – і всього, чим Він є для нас в Ісусі. Цей досвід має величезний вплив на те, щоб ми ставали людьми, схильними прощати.

Величний акт здобуття нашого прощення вже в минулому – це Хрест Христа. Озираючись назад, ми дізнаємося про благодать, в якій завжди перебуватимемо (Римлян 5:2). Ми дізнаємося, що ми є і завжди будемо любленими та прийнятими. Ми дізнаємося, що живий Бог – це Бог прощення.

Але величний акт досвідчення нашого прощення сягає у вічне майбутнє. Наше радісне спілкування з великим Богом, Який дарує прощення, триватиме вічно. Тому свобода прощення, що випливає з цього всеосяжного спілкування з Богом, перебуває в нас, доки ми існуємо.

Я усвідомив, що можна продовжувати тримати образу, якщо твоя віра просто означає, що ти озирнувся на хрест і дійшов висновку, що ти зіскочив з гачка. Ось чому я був змушений заглибитися в те, що таке справжня віра – не просто полегшення від того, що я вже не на гачку, але й глибоке задоволення всім, чим Бог є для мене в Ісусі. Ця віра озирається назад не лише для того, щоб виявити, що нас знято з гачка, але й щоби побачити й отримати величезну насолоду від Того, Хто пропонує нам майбутнє з нескінченної низки днів, що проходять у примиренні та спілкуванні з Ним. Задоволене спілкування з таким Богом прощення має вирішальне значення для того, щоби ми були схильними прощати.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber