11 Липня
Ми відчуваємо Духа через віру
Підписуйтесь

Той, Хто вселяє у вас Духа і робить чудеса серед вас, чи здійснює Він це ділами Закону чи вірою в почуте? (Галатів 3:5)

У кожному християнині живе Святий Дух. Апостол Павло сказав: “Якщо ж хто не має Христового Духа, той не Його” (Римлян 8:9). Дух прийшов до вас вперше, коли ви повірили в Божі обітниці, сплачені кров’ю Сина. І Дух продовжує приходити і продовжує діяти в той самий спосіб.

Тому Павло риторично запитує в Галатів 3:5: “Той, Хто вселяє у вас Духа і робить чудеса серед вас, чи здійснює Він це ділами Закону чи вірою в почуте?” Відповідь очевидна: “Вірою в почуте”.

Отже, Дух прийшов уперше, і Дух продовжує вселятися через канал віри. Все, що він здійснює в нас і через нас, відбувається по вірі.

Ви, як і я, час від часу відчуваєте сильне прагнення до могутньої дії Святого Духа у вашому житті. Можливо, ви благаєте Бога, щоби Він виливав Духа у вашому житті, у вашій родині, церкві чи місті. Такі благання є правильними і добрими. Ісус сказав: “Наскільки більше Небесний Отець дасть Святого Духа тим, які в Нього просять!” (Луки 11:13).

Але найчастіше у своєму житті я зустрічав нездатність відкритися на повну міру дії Духа, повіривши конкретним Божим обітницям. Я не маю на увазі лише обіцянку, що Дух прийде, коли ми попросимо. Я говорю про всі інші дорогоцінні обітниці, які не стосуються безпосередньо Духа, але, можливо, Божого забезпечення мого майбутнього – наприклад, “Мій Бог… задовольнить усяку вашу потребу” (Филип’ян 4:19). Божий Дух подається постійно і потужно саме через конкретні акти віри в конкретні обітниці для конкретних ситуацій. Чи довіряю я Йому прямо зараз, що Він зробить те, що обіцяв?

Саме цього бракує в досвіді багатьох християн, які шукають сили Духа у своєму житті. Дух дається нам “вірою в почуте” (Галатів 3:5) – не просто вірою в одну чи дві обітниці щодо Самого Духа, але в усе покликане  задовільнити душу присутністю Бога в нашому майбутньому, щоби робити для нас усе, і бути для нас усім, чого б ми не потребували.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber