Перемога над страхом смерті: підтримка віруючих та особиста євангелізація під час пандемії

По мірі того, як епідеміологічна ситуація в країні погіршується, а цифри ушпиталених долають весняні рекорди,  все більше людей (у тому числі й віруючих) відчувають страх і розпач перед можливістю захворіти, втратити роботу, статки, й цілком ймовірно – навіть саме життя. Разом з цим, така ситуація робить людей більш відкритими для сприйняття глибоких істин Євангелія, мотивує шукати Бога та розради в Ньому, замислюючись над тими речами, які раніше не спадали на думку.

Отже, для Церкви це часи випробувань і водночас великих можливостей плідного свідчення та благовістя. Служіння «Книги365» пропонує церквам ефективний інструмент для такого свідчення та особистої євангелізації.

Йдеться про книгу Ервіна Люцера «Перемога над смертю». Вона написана саме для людей, які страждають від страху смерті (а сьогоднішні настрої багато в чому зводяться саме до нього) і розповідає про те, як завдяки Ісусу смерть померла назавжди. Звертаючись до євангельських істин і двохтисячолітнього досвіду Церкви, автор показує, чому для віруючого смерть стає не кінцем, а початком нових відносин, з кінцевої зупинки перетворюється лише в поворот на шляху, а жах її очікування змінюється радісним передчуттям зустрічі…

Поради служителям:

1) Отримавши книгу, прочитайте її самі та запропонуйте членам вашої церкви (ми надамо відповідну кількість примірників). Це сильно зміцнить надію та віру, які у декого похитнув карантин, і подарує ясність духовного погляду. Адже пам’ятаємо слова Клайва Люїса, що «люди радше потребують нагадування, ніж повчання». Проте радимо на цьому не зупинятися.

2) Заохотьте членів громади поділитися цією книгою (чи посиланням на електронну/аудіокнигу) зі своїми друзями, знайомими, родичами та колегами разом з теплими словами підбадьорення. Адже ті повинні сьогодні не тільки усвідомити, що про них пам’ятають, а й наочно досвідчити спокій віруючої людини перед лицем загроз і випробувань, відчути це внутрішнє свідоцтво віри.

Отже, крім засобу для підтримки й розради самих християн, які переживають страх та розгубленість, книга «Перемога над смертю» (видання російською мовою) може стати ефективним інструментом особистої євангелізації, досягаючи людей “у пошуку”, створюючи простір для свідчення їм та обговорення духовних питань. Автор упевнено веде читача від відчутної потреби подолання страху хвороби, немочі й смерті  до сповнення його справжньої потреби – глибокого усвідомлення серцем Євангельської звістки та розуміння спокутної жертви Христа. І цей процес триватиме не годину спілкування, й навіть не один день, а доки людина читатиме.

Ми готові надати цю книгу безкоштовно громадам, місіям, церковним групам та окремим віруючим у потрібній кількості. Для її отримання треба надіслати нам запит, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши онлайнову форму:

ВАЖЛИВО! За цим посиланням можна безкоштовно скачати електронну версію книги.
А ось тут доступна аудіоверсія книги, яку можна завантажити або слухати прямо на сайті.

ТАКОЖ подивіться інші «Противірусні засоби»: ресурси та ідеї для церкви під час пандемії.

Будь ласка, поділіться цим постом у соцмережах та чатах, натиснувши кнопки нижче.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber