Невдачі й успіх у житті віруючого — Божий погляд на речі та наше вміння вірно розставляти акценти

В своєму житті ми часто припускаємося прикрої помилки. Причому робимо це підсвідомо, просто інтуїтивно покладаючись на власний життєвий досвід та почуте навколо. Йдеться про те, як легко ми переносимо ті уявлення та стандарти стосовно успіху та невдач, те безумовне прагнення успішності в очах інших людей, те заперечення власних хиб та падінь, які переконливо диктує нам навколишній світ, на наші особисті стосунки з Богом, духовне зростання та служіння в церкві.

Зрозуміло, всі ми прагнемо орієнтирів, лінійок та точок відліку, але чи варто покладатися у їхньому виборі на власний життєвий досвід? Чи так само все виглядає з небес, як ми звикли тут, на землі? Що взагалі про це все думає Бог? Чи завжди Він поділяє наші пріоритети?

Саме низці цих життєво важливих питань присвячена книга Эрвіна Люцера «Неудачи: потайная дверь к успеху» (видання російською мовою). Це настільна книга для всіх християн, які відчувають себе невдахами. Або навпаки – майже не мають сумнівів, що «все склалося», а їхнє життя є цілковитим успіхом. Книга постає великою розрадою для перших та застереженням для других. Адже те, що всі навколо вважають невдачею, може бути важливим та цінним для Бога. Так само й успіх серед людей може обернутися повним фіаско в Його очах.

Окрім виважених та глибоко вкорінених в Божому Слові відповідей на болючі запитання про життєві невдачі та успіхи, автор навчає нас

 • засвоювати уроки власного минулого, не даючи йому вас контролювати;
 • приймати себе так, як нас приймає Бог;
 • бути більш ласкавим до оточуючих та ще багато чого корисного.

Можливо, прочитавши цю книгу, ви навіть взагалі переглянете своє ставлення до успіху та успішності.

Запитайте себе: чи може саме зараз настав момент розібратися з цією купою непростих запитань, присвятити їм час молитовних розважань, спілкування на домашній групі та в церкві? До книги додається спеціально розроблене «Руководство для обсуждения и изучения в группах». Електронну версію можна скачати тут у форматах fb2epubmobi (Kindle)pdf_A5, та doc., а паперову – замовити разом з книгою.

Книгу можна отримати безкоштовно, написавши у відкриту лінію служіння в Viber та Telegram, або заповнивши електронну форму запиту:

Аудіоверсію книги можна безкоштовно слухати/скачати тут.

Вже більше 170 малих груп провели вивчення цієї книги. Долучайтеся! Відгуки лідерів груп та служителів дивіться в коментарях на сторінці книги.

Також пастори успішно використовують цю книгу в душеопіці та християнському консультуванні коли віруючі звертаються до них з відповідними проблемами.  Для таких цілей книга може бути надана в рамках проєкту “Аптечка душеопікуна”

Для представлення книги у вашій церкві можна скачати презентацію в форматі pdf чи PowerPoint.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

2 коментарі до “Невдачі й успіх у житті віруючого — Божий погляд на речі та наше вміння вірно розставляти акценти”

 1. Книга “Неудачи:потайная дверь к успеху” Эрвина Люцера мені стала корисною.
  На мою особисту думку, її можна рекомендувати для прочитання всім хто відчуває, що він гальмує або зазнає невдачу в духовному зростанні та душеопікунам. Досить зрозуміло написано і наповнено роз’ясненням деяких духовних та душевних проблем-перешкод для нашого освячення і духовного зростання. І головне – те як подолати ці перешкоди. Мені подобаються прості життєві приклади, які автор часто застосовує для донесення механізму Божої благодаті і наших внутрішніх проблем. Найбільше мені подобається наповнення бібліними місцями-підтвердженнями в розповіді автора і доречі, вони “не притягнуті за вуха”. Церкві було б корисно прочитати цю літературу, чи то на домашніх групах чи індивідуально, але 100% вона може стати підставою для живого динамічного спілкування віруючих між собою і їх нових успіхів в зростанні.

  Відповіcти
 2. Слава Богу.
  Почала читати книгу Неудачи: потайная дверь к успеху. Із початку зрозуміла, наскільки важливо правильно сприймати себе в Господі. Але ми часто сприймаємо себе невдахами.
  При спілкуванні з однією сестрою з іншого села за 25км від нас, почула від неї фразу зі слізьми.
  Чому я така невезуча, чому у мене така доля страждання?
  Я їй і передала книгу, хай Господь втішить її.
  Вчора я почала читати книгу Доверие любой ценой.
  А сьогодні у нас на роботі була перевірка, ціла делегація. Багатьох сварили, вигнали з роботи. А мені Бог дав мир в серце та благодать довіри.
  Все що перевіряли по моїх обовязках, слава Богу добре. І я в цьому бачила Божу руку.

  Відповіcти

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber