Добра новина для забруднених, побитих та вигорілих

Бреннан Меннінг
"Євангеліє обірванця"

Багато з нас вірять у Божу благодать, та живемо ми так, ніби намагаємося заробити Його любов. Ми уявляємо, як Бог невдоволено хитає головою, підраховуючи наші успіхі й невдачі. Вважаємо, що треба робити щось більше чи намагатися стати кимось іншим, аби заробити Отче вподобання.

Автор малює зовсім інше, правдиве зображення наших відносин з Богом: ми приходимо до Нього як обірванці — забруднені, побиті та виснажені. Але коли ми сідаємо біля Його ніг, Він лагідно посміхається. Він обіймає нас. Він сприймає нас не наче якихось невдах, а як обраних — тих, на кого націлена Його любов.

Книга дозволяє не тільки осягнути євангеліє благодаті розумом, але зрозуміти його серцем, припинити сприймати як богословську істину й нарешті наважитися будувати на ньому власне життя — в буквальному сенсі, черпаючи величезну насолоду у «незбагненному багатстві Христа» тут і тепер. Містить багато свідоцтв та життєвих ілюстрацій — це робить її дуже виразною, захоплюючою та легкою в читанні.

«Життя Бреннана Меннінга було найбагатшим та найнасиченішим серед усіх людей, яких я знаю», — писав про нього Філіп Янсі. Бреннан Меннінг (1934-2013) — ветеран корейської війни, колишній францисканський священник, який став мандрівним євангелістом. Крім «Євангелія обірванця», яка стала найбільш відомим його бестселером, написав більше двох десятків книжок, зокрема «Довіра за будь-яку ціну» та «Дитя Авви», які були перекладені десятками мов. Мандруючи світом, він пристрасно ділився з людьми приголомшливою звісткою про Божу несамовиту й безумовну любов в Ісусі Христі.

Це одна з найсильніших книжок-роздумів про Божу любов та євангеліє благодаті, яка стала класикою та в багатьох змінила розуміння того, яким насправді має бути життя Ісусового учЗапропонована самим автором як «добра новина для забруднених, побитих та вигорілих», вона дарує всім тим, хто знесилів і сповнився нехіттю, торуючи Шлях, глибоке розуміння глибини, ніжності й сили Батьківської любові, явленої нам в Ісусі Христі. Та через це  надає справжню радість та свободу, повноту життя й розуміння власної ідентичності у Христі.

  • глибоке біблійне розуміння громадою євангелія благодаті як єдиного підґрунтя, на якому можна і варто будувати своє життя, стосунки та служіння;
  • духовне визволення від поверхневої віри та законництва, здатність повною мірою відчути у повсякденному житті визвольну силу Євангелія та «незбагнені багатства» Христові;
  • переосмислення віруючими життєвих принципів та шляхів духовного зростання;
  • якісно новий рівень служіння, посвяти, особистого благовістя та свідчення.

Служіння «Книги365» готове надати церквам та окремим малим групам відповідну кількість примірників книги для спільного вивчення й обговорення.

До книги додається розлогий «Путівник для вивчення», який сприяє більш ефективному засвоєнню й обговоренню матеріалу у форматі малої групи. Він також містить додаток «19 милостей: духовна подорож пошуку, молитви і споглядання»

Також можемо надати цю книгу для:

  • підготовки місіонерів та служителів у сфері ОНЦ;
  • проведення тематичних семінарів та зустрічей;
  • особистих бібліотек пасторів, керівників служінь та церковних лідерів;
  • поповнення фондів церковних бібліотек.
EO

Скачати представлення книги

     

Книгу можна отримати безкоштовно, надіславши запит у відкриту лінію служіння Viber і Telegram, або заповнивши Електронну форму запиту:

Оставьте комментарий