Що робити після молодіжних таборів

Літо наближається до середини, багато церков проводять літні молодіжні євангелізаційні табори.  Після закінчення таборів церкви запрошуватимуть молодих людей  відвідати молодіжні зустрічі та служіння, і тут виникає питання, чим їх до цього заохотити та що запропонувати.

Закликаємо пасторів та молодіжних служителів  саме з цього боку подивитися на новий курс, який ми нещодавно розробили – «Шлях пілігрима». Нагадаємо, що цей курс розрахований здебільше на молодих людей 16-27 років і покликаний у жвавій та ненав’язливій формі навчити їх розуміти найважливіші складові християнського життя. Ґрунтується на книзі «Подорож Пілігрима сьогодні» – одній з найвідоміших християнських притч, що розказана у контексті реалій та тенденцій III тисячоліття.

Наприкінці табору, разом з запрошенням учасників відвідати молодіжні зустрічі, їм може бути наголошено, що на першій зустрічі їх очікуватиме подарунок та можливість взяти участь у курсі-квесті, який передбачає багато цікавого, зокрема спільне обговорення в дискусійній групі нагальних питань, з якими стикається віруюча людина у сучасному світі. Кожний учасник квесту отримує власний примірник книги «Подорож Пілігрима сьогодні» та посібник з цього курсу «Путівник пілігрима» – в паперовій або електронній версії.

Курс розрахований на 12 тижнів, але є досить гнучкім, отже в плані тривалості/насиченості може бути пристосований до потреб конкретної церкви та служіння. Подробиці читайте тут.

Для участі у проекті «Шлях пілігрима» надішліть запит.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:

Залишити коментар

Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber