31 Травня
Зиск від служіння Богові
Підписуйтесь

Вони будуть його рабами, щоб знали, що то значить Мені служити й служити земним царствам. (2 Хронік 12:8)

Служіння Богові кардинально відрізняється від служіння комусь іншому.

Бог надзвичайно ревнує, щоб ми це розуміли – і насолоджувалися цим. Наприклад, Він наказує нам: “Служіть Господу з радістю” (Псалом 99:2). Для цієї радості є причина. Вона дана в Діях 17:25: Бог “не приймає служіння людських рук, – тому що не потребує нічого, оскільки Сам дає всім життя, дихання й усе”.

Ми служимо Йому з радістю, бо не несемо тягар задоволення Його потреб. Він не має ніяких потреб. Отже, служіння Йому не може означати задоволення Його потреб. Натомість ми радіємо зі служіння, коли Він задовольняє наші потреби. Служіння Богу завжди означає отримання від Нього благодаті, щоб робити те, що ми повинні робити.

Аби показати, як Бог ревно бажає, щоб ми зрозуміли це, і прославитися цим, є історія з 2 Хронік, 12 розділ. Ровоам, син Соломона, який правив південним царством після відпадання десяти племен, відмовився від служіння Господу і почав служити іншим богам та іншим престолам.

Як покарання, Бог послав проти Ровоама єгипетського царя Шішака “з військом, яке налічувало тисячу двісті колісниць та шістдесят тисяч кіннотників” (2 Хронік 12:2-3).

У милосерді Бог послав до Ровоама пророка Шемаю з такою вісткою: “Слова, які сказав Господь: Ви залишили Мене, тому і Я залишу вас, віддавши в руки Шішака!” (2 Хронік 12:5). Щасливим наслідком цієї звістки є те, що Ровоам і його можновладці змирилися в покаянні і сказали: “Господь справедливий!” (2 Хронік 12:6).

Коли Господь побачив їхнє щире впокорення, Він сказав: “Оскільки вони впокорились, Я не знищу їх, але незабаром Я дам їм порятунок; Мій гнів не зіллється на Єрусалим через вторгнення Шішака” (2 Хронік 12:7). Але в якості дисципліни для них Він додав: “Проте вони стануть підданими Шішака, аби зрозуміли, що значить служити Мені, й служити земним царствам” (2 Хронік 12:8).

Суть очевидна: служіння ворогові і служіння Богові – це дуже різні речі. Чим саме? Служіння Богові – це надбання та благословення, це радість і користь. Служіння Шішаку – виснажливе, спустошливе і сумне. Бог дає. Шішак забирає.

Ось чому я з такою ревністю кажу, що поклоніння недільного ранку і поклоніння щоденного послуху – це не обтяжлива віддача Богові, а радісне отримання від Нього. Це і є справжнє служіння, якого вимагає Бог: у всьому, що ви робите, довіряйте Мені, бо все – від Мене.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber