13 Січня
Життєдайний наказ
Підписуйтесь

Все, що виявляється, стає світлом. Через це й сказано: Встань, ти, котрий спиш, і воскресни з мертвих, – і Христос освітить тебе!”. (Ефесян 5:14) 

 

Коли Ісус наказав Лазарю воскреснути з мертвих, як той послухався цього наказу? В Івана 11:43 сказано: “Він [Ісус] вигукнув гучним голосом: Лазарю, вийди сюди!” Це був наказ мертвому чоловікові. У наступному вірші сказано: “І померлий вийшов. Руки й ноги його були обмотані полотном” (Івана 11:44). 

Як Лазар це зробив? Як померлий може підкоритися наказу знову жити? Здається, відповідь у тому, що наказ несе в собі силу творити нове життя. Послух наказу означає робити те, що роблять живі люди. 

Це надзвичайно важливо. Божий наказ “Воскресни з мертвих!” несе в собі силу, потрібну нам для того, щоб підкоритися йому. Ми не підкоряємося, створюючи нове життя. Ми підкоряємося, роблячи те, що роблять живі люди – Лазар вийшов на світло. Він піднявся. Він підійшов до Ісуса. Божий поклик творить життя. Ми відповідаємо на нього силою того, що він творить. 

У Ефесян 5:14 Павло говорить: “Встань, ти, котрий спиш, і воскресни з мертвих, – і Христос освітить тебе”. Як можна виконати наказ прокинутися від сну? Якщо у вашому будинку отруйний чадний газ, і хтось кричить: “Прокидайся! Рятуйся! Забирайся геть!”, то ви не в змозі розбудити себе самі. Гучний, потужний наказ сам по собі будить вас. Ви підкоряєтеся й робите те, що роблять перед обличчям небезпеки люди, які не сплять. Ви підхоплюєтесь і вибігаєте з дому. Заклик спричиняє пробудження. Ви реагуєте під впливом того, що створив заклик – прокидання від сну. 

Я вірю, що це пояснює, чому Біблія говорить парадоксальні речі про народження з гори, а саме, що ми повинні отримати нові серця, але це Бог створює нове серце. Наприклад: 

Повторення Закону 10:16: “Обріжте ж своє твердосердя!” 

Повторення Закону 30:6: “Господь очистить твоє серце”. 

Єзекіїля 18:31: “Створіть собі нове серце і новий дух!” 

Єзекіїля 36:26: “І дам вам нове серце, і дам вам новий дух”. 

Івана 3:7: “Вам потрібно народитися згори”. 

1 Петра 1:3: “Бог відродив нас до живої надії”. 

Спосіб виконати наказ народитися – це спочатку відчути божественний дар життя і дихання, а тоді робити те, що роблять живі, дихаючі люди: взивати до Бога з вірою, вдячністю і любов’ю. Коли Божий наказ приходить разом із перетворюючою силою Святого Духа, він дає життя. І ми віримо, радіємо та підкоряємося. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber