1 Лютого
Включено до Завіту 
Підписуйтесь

Там Я зміцню силою Давида, – Я встановлю світильник Моєму помазанику. Його ворогів Я вкрию ганьбою, а на ньому сяятиме його вінець. (Псалом 131:17-18) 

Хто отримає користь від обітниць, які Бог дав Давидові? 

Знову читаємо Псалом 131:17-18: “Там Я зміцню силою Давида, – Я встановлю світильник Моєму помазанику. Його ворогів Я вкрию ганьбою, а на ньому сяятиме його вінець”.  

А тепер пов’яжіть це з Ісаї 55:1, 3: “О ви, спраглі, йдіть до води; навіть ті, котрі не мають грошей, ідіть, купуйте і їжте!.. Я укладу з вами вічний Завіт, заради незмінної вірності, виявленої до Давида”. 

З цього боку хреста я б перефразував цю обітницю так: хай хто приходить до Бога через Ісуса Христа, Його Сина, спраглий того, чим Бог є для нас у Христі, а не залежний від того, ким ми є та що робимо, з тим Бог укладе Завіт.  

Пам’ятаєте, як закінчується Біблія в Об’явленні 22:17? “І спраглий нехай прийде, і хто бажає, нехай візьме воду життя даром.” Це стосується не лише євреїв часів Ісаї. Це кожен, хто приходить до Христа, щоб втамувати спрагу своєї душі. “Я укладу з вами вічний Завіт!” 

Який завіт? Завіт, визначений і забезпечений Божою “незмінною вірністю, виявленою до Давида”. Ісаї 55:3: “Я укладу з вами вічний Завіт, заради незмінної вірності, виявленої до Давида”. Я розумію це так, що мене включено до Давидового завіту. Те, що отримав Давид, отримаю і я в Христі Ісусі. 

І що це означає?  

Бог зміцнить мене силою. Тобто велика сила боротиметься за мене і захищатиме мене. Для мене буде встановлено світильник, приготований Богом. Тобто мене буде оточувати світло, і темрява мене не здолає. На мені буде вінець. Тобто я царюватиму з Сином Давидовим і сидітиму з Ним на Його престолі. “Переможцеві дозволю сісти зі Мною на Моєму престолі” (Об’явлення 3:21). 

Це дивовижна річ, що ми отримаємо користь від обітниць, даних Давидові. Бог хоче, щоб ми були здивовані. Він бажає, щоб кожне щоденне спілкування з Ним ми залишали приголомшеними Його величчю та могутністю, а також силою Його любові до нас. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber