27 Січня
Він знає твої потреби
Підписуйтесь

Тож не журіться і не говоріть: Що будемо їсти? Або: Що будемо пити? Чи: У що зодягнемося? Адже цього всього язичники шукають. Бо ж знає ваш Отець Небесний, що цього всього потребуєте. (Матвія 6:31-32) 

Ісус хоче, щоб Його послідовники були позбавлені турбот. У Матвія 6:25-34 Він наводить щонайменше сім аргументів, покликаних забрати наші страхи. В одному з них Христос перераховує їжу, питво та одяг, а тоді каже: “Бо ж знає ваш Отець Небесний, що цього всього потребуєте” (Матвія 6:32). 

Ісус, мабуть, має на увазі, що знання Бога супроводжується Його бажанням задовольнити наші потреби. Він підкреслює, що у нас є Отець. І цей Отець кращий за будь-якого земного батька. 

У мене п’ятеро дітей. Мені подобається задовольняти їхні потреби. Але моє знання поступається Божому знанню щонайменше в трьох аспектах.  

По-перше, у даний момент я не знаю, де перебуває жоден з моїх дітей. Можу лише здогадуватися, що вони вдома, на роботі чи в школі, здорові та в безпеці. Але вони можуть лежати на тротуарі з серцевим нападом. 

По-друге, я не знаю, що у них на серці в кожну конкретну мить, лише час від часу здогадуюсь. Але вони можуть відчувати страх, або біль, або гнів, або хіть, або жадібність, або радість, або надію. Я не бачу їхніх сердець. Вони навіть самі не знають своїх сердець досконало. 

По-третє, я не знаю їхнього майбутнього. Зараз вони можуть здаватися благополучними і стабільними. Але завтра їх може спіткати велике горе. 

Це означає, що я не можу бути для них аж надто вагомою причиною не хвилюватися. Є речі, які можуть відбуватися з ними зараз, або трапитися завтра, про які я навіть не знаю. Але з їхнім Небесним Отцем все зовсім інакше. Отче Небесний! Він знає все про нас, де ми зараз і будемо завтра, всередині і зовні. Він бачить кожну нашу потребу. 

Додайте до цього Його величезне бажання задовольнити наші потреби. Пам’ятаєте це “чи не краще” з Матвія 6:30: “Якщо ж польову траву, яка сьогодні є, а завтра буде вкинута в піч, Бог так одягає, то чи не краще одягне вас, маловіри?” 

Додайте до цього Його цілковиту здатність робити все, чого прагне (Він годує мільярди птахів щогодини, по всьому світу, Матвія 6:26).  

Тож приєднуйтесь до мене і довіртеся обітниці Ісуса задовольнити наші потреби. Саме до цього Він закликає, коли каже: “Бо ж знає ваш Отець Небесний, що цього всього потребуєте”. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber