8 Березня
Відчиніть вікна серця
Підписуйтесь

Тростини надломленої Він не доламає і тліючого ґнота не погасить. (Ісаї 42:3)

Напевно, найбільш підбадьорливі слова, які я почув за останні тижні, були з пророцтва в Ісаї 42:1-3 про те, як Ісус використовуватиме Свою духовну силу.

Чи відчуваєте ви себе “тростиною надломленою” – як одна з тих великих важких великодніх лілій, чиє стебло розчавлене так, що квітка припала до землі і не отримує соку? Чи відчували ви коли-небудь, що ваша віра – це лише маленька іскра замість полум’я, як та маленька червона крапка на кінці ґнота після того, як ви задули іменинну свічку?

Заспокойтеся! Дух Христа – це Дух підбадьорення: Він не зірве твою квітку, не загасить твоєї іскри.

“Дух Господній на Мені… благовістити убогим” (Луки 4:18). “Зійде сонце праведності, воно принесе спасіння на крилах своїх” (Малахії 4:2). “[Він] лагідний і покірний серцем, — і знайдете спокій своїм душам” (Матвія 11:29). “Тож надійся на Господа! Будь мужнім і нехай зміцняється серце твоє! Покладайся на Господа!” (Псалом 26:14).

Можливо, нам прикро, що ми лише іскра, а не палаючий вогонь. Але прислухайтеся! І підбадьорюйтеся: так, є велика різниця між іскрою та полум’ям. Але між іскрою і відсутністю іскри – різниця безмежна! Гірчичне зерно віри нескінченно ближче до того, щоб бути горою віри, ніж до того, щоб бути безвір’ям.

Відчиніть вікно Божих обітниць і дозвольте подуву Духа проникнути в кожну кімнату вашого серця. Святий Божий вітер не надломиться і не згасне. Він підніме вашу голову і роздує іскру в полум’я. Він – Дух підбадьорення.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber