12 Квітня
Ти не можеш з Ним програти
Підписуйтесь

Маєте варту, ідіть і забезпечте, як знаєте. (Матвія 27:65)

Коли Ісус помер і був похований, а до гробу прикотили великий камінь, фарисеї прийшли до Пилата і попросили дозволу запечатати камінь і охороняти гробницю.

Вони зробили все можливе, але марно.

Це було безнадійно тоді, це безнадійно сьогодні, і це завжди буде безнадійно. Як би не намагалися, люди не можуть втримати Ісуса. Вони просто не в змозі тримати Його похованим.

Нам не важко зрозуміти: Він здатен вирватися на волю, тому що не з примусу чинив усе те, що чинив. Ісус Сам дозволив, щоб на Нього зводили наклепи, переслідували, зневажали, піддавали цькуванню та тортурам і врешті вбили.

Я кладу Свою душу, аби знову прийняти її. Ніхто не бере її від Мене, але Я Сам віддаю її. Владу маю її віддати, і владу маю знову її прийняти. (Івана 10:17-18)

Ніхто не може змусити Його лежати, тому що ніхто ніколи не збивав його з ніг. Він ліг Сам, коли був готовий.

Здається, що Він похований назавжди, аж ось Ісус робить щось дивовижне в темряві. “Таким є Царство Боже, як той чоловік, який посіє насіння в землю; і чи спить, чи встає, вночі чи вдень, а насіння сходить і росте, але як, – він не знає” (Марка 4:26-27).

Світ думає, що з Ісусом покінчено – що Він більше не стоятиме на шляху – але Господь продовжує діяти в темних місцях. “Якщо зерно пшениці, впавши на землю, не вмре, воно залишиться одне. Якщо ж умре, – принесе великий урожай” (Івана 12:24). Він дозволив поховати Себе – “ніхто не бере [Мою душу] від Мене” – і Він вийде з гробниці у повновладді, коли та як Йому заманеться – “владу маю знову її прийняти”.

“Бог Його воскресив, звільнивши від мук смерті, бо не під силу було їй втримати Його” (Дії 2:24). Сьогодні Ісус утримує Своє священство “силою незнищенного життя” (Євреїв 7:16).

Протягом двадцяти століть світ робив усе можливе, але марно. Христа не можна поховати, не можна втримати у гробі. Його не змусити замовкнути або якось обмежити. Ісус живий і абсолютно вільний йти та приходити, куди Йому заманеться.

Довіртеся Ісусу і йдіть з Ним, незважаючи ні на що. Врешті-решт ви не можете з Ним програти.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber