25 Лютого
Ти – Божий улюбленець
Підписуйтесь

Між ними [синами непокори] всі ми колись жили в пожадливостях нашого тіла, виконуючи волю тіла та думок, були від природи, як і інші, дітьми гніву, але Бог, Який багатий на милість, через велику Свою любов, якою нас полюбив, — нас, котрі були мертві через наші переступи, оживив разом із Христом, адже ви спасенні благодаттю. (Ефесян 2:3-5) 

Хіба не хотіли б ви почути, як архангел Гавриїл скаже вам: “Ти – Божий улюбленець”?  

З Даниїлом таке сталося тричі. 

– “На початку твоєї молитви вийшло Слово від Бога, і я прийшов тобі його сповістити, бо ти є Божим улюбленцем” (Даниїла 9:23). 

– “Даниїле, улюблений чоловіче, вважай на слова, які я скажу тобі, й стань на свої ноги там, де ти є, бо я посланий тепер до тебе” (Даниїла 10:11) 

– І ще було йому сказано: “Не бійся, улюблений чоловіче, мир тобі! Будь мужнім, будь сильним!” (Даниїла 10:19). 

Щороку я прочитую Біблію цілком. І маю зізнатися, що кожного разу, коли доходжу до цих віршів, мені хочеться застосувати їх до себе. Я бажаю почути, як Бог говорить мені: “Ти – Божий улюбленець”. 

Насправді, я це чую. І ви теж можете почути. Якщо ви вірите в Ісуса, то Бог Сам промовляє до вас у Своєму Слові – і це більш достовірно, ніж слова ангела Божого: “Ти – Божий улюбленець”. 

Так написано в Ефесян 2:3-5, 8: “Всі ми колись… були від природи, як і інші, дітьми гніву, але Бог, Який багатий на милість, через велику Свою любов, якою нас полюбив, — нас, котрі були мертві через наші переступи, оживив разом із Христом…   Адже ви спасенні благодаттю через віру”. 

Це єдине місце, де Павло використовує цей чудовий вираз “велика любов”. І це краще, ніж голос ангела. Якщо ви побачили, що Ісус є Істина та прийняли Його як свій найвищий Скарб, тобто, якщо Він вас “оживив”, то ви – Божий улюбленець. Улюбленець Творця всесвіту. Тільки подумайте про це –  улюбленець! 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber