18 Травня
Світло поза світлом
Підписуйтесь

Коли ви з Христом воскресли, то шукайте горішнього – того, де Христос сидить праворуч Бога. Думайте про горішнє, – не про земне. (Колосян 3:1-2)

Ісус Христос бадьорить. Отже, шукайте того, що вгорі. Цього літа не підміняйте Христа дрібницями. Втеча від Христа до безхристового дозвілля висушує душу.

Спочатку це може здаватися свободою і розвагою – економити на молитві та нехтувати Словом. Але потім приходить розплата: дріб’язковість, безсилля, вразливість до гріха, заклопотаність дрібницями, поверхневі стосунки і лякаюча втрата інтересу до поклоніння і всього духовного.

Не дозволяйте приходу літа змусити вашу душу зів’янути. Бог створив літо як передсмак неба, а не його заміну.

Якщо листоноша приносить тобі любовний лист від твого нареченого – це не привід закохуватися в листоношу. Не закохуйтесь у промо-ролик і не виявляйте нездатності полюбити прийдешню реальність.

Ісус Христос є освіжаючим центром літа. Він переважає у всьому (Колосян 1:18), включно з відпустками, виїздами, іграми, довгими прогулянками та пікніками на природі. Він запрошує нас цього літа: “Прийдіть до Мене всі втомлені та обтяжені, – і Я заспокою вас!” (Матвія 11:28).

Чи хочемо ми цього? Ось у чому питання. Христос віддає нам Себе пропорційно до того, наскільки ми хочемо Його відновлення. “Коли будете Мене шукати, то знайдете, якщо шукатимете Мене всім вашим серцем” (Єремії 29:13).

Слово Петра про це, звернене до нас, звучить так: “Тож покайтеся і наверніться, аби були стерті ваші гріхи, щоб від обличчя Господнього прийшов час відлиги” (Дії 3:19-20). Покаяння – це не просто відвернення від гріха, але й обернення до Господа з відкритим, очікуючим і покірним серцем.

Тож яка ж насправді ця літня ментальність? Це спосіб мислення з Колосян 3:1-2: “Коли ви з Христом воскресли, то шукайте горішнього – того, де Христос сидить праворуч Бога. Думайте про горішнє, – не про земне”.

Це Божа земля! Вона є лише промо-відео до реальності того, яким буде вічне літо, коли “місто не потребує ні сонця, ні місяця, щоб у ньому світили, тому що Божа слава освітила його, і світильником для нього є Агнець” (Об’явлення 21:23).

Літнє сонце – це лише вказівник на сонце, що сяятиме вічно: славу Божу. Літо створене для того, щоб бачити і показувати це. Чи хочете ви мати очі, щоб бачити? Господи, дай нам побачити світло поза світлом.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber