17 Січня
Справжня віра чекає на прихід Христа
Підписуйтесь

Так і Христос: один раз приніс Себе, аби понести гріхи багатьох; другий же раз Він з’явиться не задля гріха, а тим, які очікують Його на спасіння. (Євреїв 9:28) 

Що ви повинні робити, щоб знати, що ваші гріхи змиті кров’ю Христа, і що, коли Він прийде, то захистить вас від гніву Божого і введе у вічне життя? Відповідь така: довіряйте Христові так, щоб з нетерпінням чекати на Його прихід. 

У тексті сказано, що Він прийде, аби спасти тих, “які очікують Його на спасіння”. Тож як ви готуєтеся? Як ви досвідчуєте Боже прощення у Христі і налаштовуєтеся на зустріч з Ним? Довіряючи Йому настільки, щоб з нетерпінням чекати Його приходу. 

Це палке очікування Христа є просто ознакою того, що ми любимо Його і віримо в Нього – віримо по-справжньому.  

Існує фальшива віра, яка бажає лише уникнути пекла, але не прагне Христа. Така віра не спасає. Вона не породжує нетерплячого очікування приходу Христа. Насправді, вона воліє, щоб Христос не приходив якомога довше, щоб отримати якомога більше від цього світу.  

Але віра, що дійсно тримається за Христа як Спасителя і Господа, як Скарб, як надію і радість, – ця віра змушує нас прагнути приходу Христа. І саме ця віра є спасенною. 

Тому я закликаю вас: відверніться від світу і від гріха. Поверніться до Христа. Прийміть Його, вшановуйте Його; сприймайте Христа не просто як ваш страховий поліс від пожежі, але як  довгоочікуваний Скарб, як Друга і Господа. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber