25 Червня
Смертельна пастка на ім’я грошолюбство
Підписуйтесь

Ті ж, хто прагне до збагачення, потрапляють у спокуси, у тенета, в численні нерозумні та шкідливі пожадання, які приводять людей до знищення і загибелі. (1 Тимофія 6:9)

Грошолюбство може знищити душу в пеклі назавжди.

Причина, чому я впевнений, що це знищення – не якесь тимчасове фінансове фіаско, а остаточна загибель в пеклі, полягає в тому, що Павло говорить трьома віршами пізніше в 1 Тимофія 6:12. Він каже, що грошолюбству треба протистояти боротьбою віри. Потім він додає: “Тримайся вічного життя, до якого ти був покликаний, склавши добре визнання перед багатьма свідками”. У втечі від пожадливості та боротьбі за задоволення вірою в майбутню благодать на карту поставлено вічне життя.

Отже, коли Павло говорить в 1 Тимофія 6:9, що бажання бути багатим приводять людей до знищення і загибелі, він не має на увазі, що жадібність може зруйнувати ваш шлюб або ваш бізнес (хоча, безумовно, може!). Він каже, що грошолюбство може зруйнувати вашу вічність. Або, як сказано в кінці 1 Тимофія 6:10, віддавшись грошолюбству, “деякі ухилилися від віри й самі наштовхнулися на великі страждання” (дослівно: “наразили себе на багато болю”).

Бог доклав великих зусиль у Біблії, щоб милосердно попередити нас про те, що ідолопоклонство грошолюбства – це безвиграшна ситуація. Це глухий кут у найгіршому розумінні цього слова. Це обман і смертельна пастка.

Отже, моє послання до вас – це слово з 1 Тимофія 6:11: “А ти, людино Божа, уникай цього”. Коли ви бачите, що воно наближається (в телерекламі, різдвяному каталозі, спливаючому вікні в Інтернеті або новій покупці сусіда), тікайте від цього так, як бігли б від ревучого, голодного лева, що втік із зоопарку. “Тримайтеся вічного життя“.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber