11 Травня
Приступайте до трапези
Підписуйтесь

Скуштуйте й побачите, Який добрий Господь. (Псалом 33:9)

Тим, хто каже, що ніколи не куштував Божої слави, я заперечую: ви куштували багато її наїдків.

Ви коли-небудь дивилися на небо? Вас коли-небудь обіймали? Ви коли-небудь сиділи перед палаючим вогнищем? Ви коли-небудь гуляли в лісі, сиділи біля озера, лежали в літньому гамаку? Чи пили коли-небудь улюблений напій у спекотний день або їли щось смачненьке?

Кожне бажання є або побожним, або спотвореним потягом до небесної слави.

Ви кажете, що не куштували Божої слави. А я кажу, що ви лише скуштували закуски. Переходьте до трапези. Приступайте до Самого Бога.

Ви бачили тіні, тож подивіться на сам предмет. Ви ходили в теплих променях дня; оберніться і подивіться на саме сонце – звісно, через захисну і фокусуючу лінзу Євангелія. Ви чули звідусіль відлуння Божої слави; налаштуйте ж своє серце на саму музику.

Найкраще місце для налаштування серця – це хрест Ісуса Христа. “Ми побачили славу Його, – славу як Єдинородного від Отця, повного благодаті й істини” (Івана 1:14).

Якщо ви хочете побачити найбільш концентрований прояв Божої слави, подивіться на Ісуса в Євангеліях, і особливо на хрест. Це сфокусує ваші очі, налаштує серце і розбудить ваші смакові рецептори так, що ви будете бачити, чути і смакувати славу істинного Бога скрізь і всюди.

Це те, для чого ви були створені. Благаю вас: не витрачайте своє життя на тіні. Бог створив вас, щоб ви бачили і смакували Його славу. Прагніть до цього всім серцем і понад усе. Ви скуштували закуски. Тепер переходьте до повноцінного бенкету.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber