7 Лютого
Прорив у останню мить
Підписуйтесь

Ісусе, згадай мене, коли прийдеш у Царство Твоє! (Луки 23:42) 

Один з найбільших вбивць надії – це відчуття того, що ви так довго намагалися змінитися, але не досягли успіху.  

Ви озираєтесь назад і думаєте: “Який сенс? Навіть якби я міг здійснити прорив, мені залишилося б так мало часу, щоб жити по-новому, що це не мало б особливого значення в порівнянні з багатьма роками невдач.” 

Колишній розбійник (той, що висів на хресті поруч з Ісусом) прожив ще близько години після свого навернення. Потім він помер. Але він змінився. Він жив на хресті як нова людина з новими поглядами і вчинками (більше ніякої зневаги). Але 99,99% його життя було змарновано. Чи мали значення останні кілька годин новизни? 

Так, вони мали безмежне значення. Цей колишній розбійник, як і всі ми, постане перед судовим престолом Христа, щоб дати звіт про своє життя. “Всі ми маємо з’явитися перед судовим престолом Христа, щоб кожний одержав згідно з тим, що в тілі робив: добро чи зло” (2 Коринтян 5:10). Як його життя свідчитиме в той день про його нове народження і союз із Христом? Як його життя підтвердить його новизну в Христі? 

Про це розкажуть останні години. Цей чоловік став новим. Його віра – справжня. Він дійсно з’єднався з Христом. Праведність Христа належить йому. Його гріхи прощено. 

Це те, що проголосять його останні години на Страшному Суді. Він перемінився, і його переміна мала значення! Вона була і буде прекрасним свідченням сили Божої благодаті, реальності його віри і його єдності з Христом. 

Тепер повернемося до нашої боротьби за зміни. Я не кажу, що віруючі, що ведуть боротьбу, не спасенні, як той розбійник. Я просто кажу, що останні роки і навіть останні години життя мають значення. 

Якщо в останній 1% нашого життя ми зможемо здобути перемогу над якоюсь давньою гріховною звичкою чи болючою вадою нашої особистості, це буде прекрасним свідченням про силу благодаті; і це буде додатковим (проте не єдиним)  свідченням на Страшному Суді про нашу віру в Христа і наш союз з Ним. 

Заспокойся, борець. Продовжуй просити, шукати та стукати. Не відводь погляду від Христа. Якщо Бог прославився, врятувавши розбійника в останні години життя, то, безумовно, у Нього є Свої цілі, чому Він чекав до цього часу, щоб дати вам той прорив, якого ви прагнули роками. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber