19 Березня
Підсумок Євангелія з шести пунктів
Підписуйтесь

Тому що й Христос один раз за гріхи постраждав, — праведний за неправедних, аби привести вас до Бога. (1 Петра 3:18)

Ось короткий зміст Євангелія, який допоможе вам зрозуміти його, насолоджуватися і ділитися ним!

1) Бог створив нас для Своєї слави.

“Приведи Моїх синів здалека і Моїх дочок – зі всіх країв землі, – всіх, котрі носять Моє Ім’я, і кого Я створив для Своєї слави” (Ісаї 43:6-7). Бог сотворив усіх нас за Своїм образом і подобою, щоб ми відображали Його характер і моральну красу.

2) Тому кожна людина повинна жити для Божої слави.

“Отже, коли ви їсте, коли п’єте чи щось інше робите, усе робіть на славу Божу” (1 Коринтян 10:31). Жити для Божої слави означає любити Його (Матвія 22:37), довіряти Йому (Римлян 4:20), бути вдячним Йому (Псалом 49:23), коритися Йому (Матвія 5:16) і цінувати Його понад усе (Филип’ян 3:8; Матвія 10:37). Коли ми робимо ці речі, ми відображаємо Божу славу.

3) Незважаючи на це, всі ми згрішили і позбавлені Божої слави.

“Всі згрішили й позбавлені Божої слави” (Римлян 3:23). “Адже пізнавши Бога, вони не прославили Його як Бога, не подякували Йому… і славу нетлінного Бога вони замінили подобою” (Римлян 1:21,23). Ніхто з нас не любив Бога, не довіряв і не був вдячний Йому, не слухався і не цінував Його так, як ми маємо це робити.

4) Тому ми всі заслуговуємо на вічне покарання.

“Адже заплата за гріх — [вічна] смерть, а Божий дар благодаті — вічне життя в Ісусі Христі, нашому Господі” (Римлян 6:23). Ті, хто не послухався Господа Ісуса, “приймуть покарання, вічну погибель від Господньої присутності та від слави Його могутності” (2 Солунян 1:9). “І підуть ті на вічне покарання, а праведні — на життя вічне” (Матвія 25:46).

5) Проте, у Своїй великій милості, Бог послав у світ Свого Єдинородного Сина Ісуса Христа, щоб забезпечити грішникам шлях до вічного життя.

“Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне” (Івана 3:16). “Христос відкупив нас від прокляття закону, ставши за нас прокляттям” (Галатів 3:13). “Христос один раз за гріхи постраждав, — праведний за неправедних, аби привести вас до Бога” (1 Петра 3:18).

6) Таким чином, вічне життя є безкоштовним даром для всіх, хто увірує в Христа як Господа і Спасителя та найвищий Скарб свого життя.

“Віруй у Господа Ісуса — і спасешся” (Дії 16:31). “Якщо визнаєш своїми устами Господа Ісуса й повіриш у своєму серці, що Бог підняв Його з мертвих, то спасешся” (Римлян 10:9). “Ви спасенні благодаттю через віру, і це не від вас, це Божий дар, не від діл, щоб ніхто не хвалився” (Ефесян 2:8-9). “І живу вже не я, а Христос живе в мені. А що тепер живу в тілі, то живу вірою в Божого Сина, Який полюбив мене й віддав Себе за мене” (Галатів 2:20). “Усе визнаю за втрату, порівняно з величчю пізнання мого Господа Ісуса Христа, задля Якого я все втратив і вважаю за сміття, аби здобути Христа” (Филип’ян 3:8).

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber