25 Квітня
Павлове спасіння було для нас
Підписуйтесь

Колись [я] зневажав, переслідував і нападав на Господа! Але я був помилуваний, бо це я робив через незнання, в невірстві. Тож благодать нашого Господа надмірно збільшилася в мені – з вірою та любов’ю, що в Ісусі Христі… Але я тому був помилуваний, щоб у мені першому Ісус Христос показав усе довготерпіння, як приклад для тих, хто має повірити в Нього для вічного життя. (1 Тимофія 1:13-14, 16)

Навернення Павла було заради нас. Ви почули це? Ось ще раз: “Я тому був помилуваний, щоб у мені першому Ісус Христос показав усе довготерпіння, як приклад для тих, хто має повірити в Нього для вічного життя”. Тут йдеться про всіх нас – вас і мене.

Я сподіваюся, що ви почуєте це дуже особисто. Бог мав на увазі вас, коли обрав Павла і дарував йому спасіння по Своїй суверенній благодаті саме так, як Він це зробив.

Якщо ти увірував в Ісуса, щоб отримати вічне життя – або якщо ти ще можеш увірувати в Нього для вічного життя – навернення Павла відбулося заради тебе. Сенс його навернення, яке сталося саме так, полягає в тому, щоб зробити неймовірне довготерпіння Христа очевидним для тебе.

Пам’ятайте, що життя Павла до навернення було довгим, довгим випробуванням для Ісуса. “Савле, чому ти Мене переслідуєш?” – запитав Він на дорозі в Дамаск (Дії 9:4). “Твоє життя, сповнене невір’я і бунту, – це переслідування Мене!” І все ж Павло говорить нам у Галатів 1:15, що він був обраний Богом для свого апостольства ще до свого народження. Це дивовижно. Тобто виходить, що все Павлове життя до моменту навернення було одним довгим знущанням над Богом, одним довгим відкиданням і переслідуванням Ісуса, Який вибрав його апостолом ще до народження.

Ось чому Павло каже, що його навернення – це блискуча демонстрація Ісусового довготерпіння. І це те, що Він пропонує нам сьогодні.

Саме заради нас Ісус врятував Павла, коли й як Він це зробив. Щоб у ньому “Христос показав усе довготерпіння” (1 Тимофія 1:16). Щоб ми не занепали духом. Аби не думали, що Він насправді не може нас спасти. Не вважали Його сповненим гніву. Не вирішили, що відійшли надто далеко. Аби не боялися, що найдорожча нам людина не буде навернена – раптово та несподівано, через дію суверенної та безмежної благодаті Ісуса Христа.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber