11 Січня
Палкі до Бога і правди
Підписуйтесь

Що ж, коли деякі не увірували, то хіба їхнє невірство знищить Божу вірність? Зовсім ні! Адже Бог істинний, а кожна людина говорить неправду, як написано: Щоб Ти був виправданим у Своїх словах, і переможеш, коли будеш судитися! (Римлян 3:3-4) 

Наша увага до істини є неминучим проявом нашої уваги до Бога. Якщо Бог існує, то Він є мірою всіх речей, і те, що Він думає про всі речі, є мірою того, що повинні думати ми. 

Не дбати про істину означає не дбати про Бога. Палко любити Бога означає палко любити правду. Бути богоцентричним у житті означає бути керованим істиною в служінні. Що не є правдою, те не від Бога. 

Подумайте над цими чотирма текстами про Бога та істину: 

1) Бог є істина 

Римлян 3:3-4 (Бог Отець): “Що ж, коли деякі не увірували, то хіба їхнє невірство знищить Божу вірність? Зовсім ні! Адже Бог істинний, а кожна людина говорить неправду”. 

Івана 14:6 (Бог Син): Ісус говорить йому: Я є дорога, і правда, і життя! Ніхто не приходить до Отця, якщо не через Мене”. 

Івана 15:26 (Бог Дух): “Коли ж прийде Утішитель, Якого Я вам пошлю від Отця, Дух Істини, Який походить від Отця, то Він засвідчить про Мене”. 

2) Нелюбов до правди завжди згубна 

Друге послання до Солунян 2:10: Нечестиві загинуть, “бо любові до правди вони не прийняли, аби спастися”. 

3) Християнське життя ґрунтується на знанні істини 

Перше послання до Коринтян 6:15-16: “Хіба не знаєте, що ваші тіла є члени Христа? Тож невже, взявши члени Христа, зроблю їх членами розпусниці? Зовсім ні! Хіба ви не знаєте, що той, хто єднається з розпусницею, стає з нею одним тілом? Адже сказано: Обоє будуть одним тілом.” 

4) Тіло Христове будується на правді в любові 

Колосян 1:28: “Його ми проповідуємо, переконуючи кожну людину й навчаючи кожну людину з усією мудрістю, аби зробити кожну людину досконалою в Ісусі Христі”. 

Нехай Бог зробить нас палкими до Нього і до правди. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber