2 Березня
Озбройтеся обітницями
Підписуйтесь

Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать. (Матвія 5:8)

Коли Павло каже умертвляти тілесні вчинки “Духом” (Римлян 8:13), я вважаю, він має на увазі, що ми повинні використовувати єдину зброю в обладунках Духа, яка призначена для нападу, а саме – меч, “яким є Боже Слово” (Ефесян 6:17).

Отже, коли тіло готове до гріховного вчинку через якийсь страх чи потяг, ми повинні витягти духовний меч і вбити цей страх і цей потяг. З мого досвіду, це означає, головним чином, вирвати корінь гріховної обіцянки силою вищої обітниці.

Наприклад, коли я починаю жадати якогось незаконного сексуального задоволення, то часто замахом меча, який відсікає корінь цього обіцяного задоволення, є слова: “Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать” (Матвія 5:8). Я пригадую насолоду, яку я скуштував від яснішого бачення Бога через незаплямоване сумління; і також пригадую короткочасність, поверховість і гнітючий післясмак гріховних насолод, і тим самим Бог нищить завойовницьку силу гріха.

Мати під рукою обітниці, які відповідають черговій спокусі, є одним із ключів до успішної війни з гріхом.

Але бувають моменти, коли ми не маємо в голові ідеально відповідного Божого слова. І немає часу шукати в Біблії обітницю, яка б підходила саме для такого випадку. Отже, нам усім потрібно мати невеликий арсенал загальних обітниць, щоб використовувати їх, коли страх або бажання загрожують звести нас на манівці.

Ось чотири обітниці, які я найчастіше використовую в боротьбі з гріхом:

Ісаї 41:10: “Не бійся, бо Я з тобою! Не лякайся, бо Я – твій Бог! Я додам тобі сили і допоможу тобі! Я підтримаю тебе правицею правди Своєї!”

Филип’ян 4:19: “А мій Бог, згідно зі Своїм багатством, нехай задовольнить усяку вашу потребу — у славі, в Ісусі Христі”.

І обітниця, що міститься в Посланні до Филип’ян 3:8: “Усе визнаю за втрату, порівняно з величчю пізнання мого Господа Ісуса Христа”.

І, звичайно ж, Матвія 5:8: “Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать”.

Постійно поповнюйте свій арсенал обітниць. Але ніколи не втрачайте з поля зору тих, що вже обрали, якими Бог благословив ваше життя. Робіть і те, і друге. Будьте завжди напоготові зі старими обітницями та щоранку шукайте нові, щоб мати їх при собі впродовж усього дня.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber