28 Лютого
Остаточно і беззаперечно виправдані
Підписуйтесь

Хто буде звинувачувати Божих обранців? Бог — Той, Хто оправдує! (Римлян 8:33) 

Павло міг би запитати тут: “Хто буде звинувачувати Божих обранців?”, а тоді відповісти: “Ніхто! Ми виправдані”. Це правда, але він сказав не так. Його відповідь була: “Бог — Той, Хто оправдує!”.  

Акцент робиться не на дії, а на Діячеві. 

Чому? Тому що у світі судів і законів, звідки походить ця лексика, виправдувальний вирок судді може бути скасований лише суддею вищої інстанції.  

Що з того, що місцевий суддя виправдовує вас, коли ви винні, якщо губернатор має право висунути проти вас звинувачення? Що з того, навіть якщо губернатор виправдає вас, коли ви винні, якщо імператор може висунути проти вас звинувачення?  

Ось у чому сенс: над Богом немає вищих суддів. Якщо Бог виправдовує вас – оголошує вас праведним в Його очах – ніхто вже не може подати апеляцію; ніхто не може посилатися на формальність; ніхто не може скаржитися на неправильний судовий розгляд; ніхто не може шукати інші звинувачення проти вас. Божий вирок остаточний і беззаперечний. 

Послухайте це всі, хто вірить в Ісуса, і з’єдналися з Христом, і опинилися серед обраних: Бог – це Той, Хто вас виправдовує. Не людський суддя. Не великий пророк. Не архангел з неба. Але Бог, Творець світу і Власник всього сущого, Володар всесвіту і кожної молекули і людини в ньому, – саме Бог вас виправдовує. 

Суть цього – непохитна безпека перед обличчям величезних страждань. Якщо Бог за нас, ніхто не може успішно бути проти нас. Якщо Бог віддав за нас Свого Сина, Він дарує нам усе, чого потребуватимо. Якщо Бог нас виправдовує, то жодне звинувачення проти нас не встоїть. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber