15 Червня
Нескінченний медовий місяць
Підписуйтесь

Як наречений тішиться нареченою, так твій Бог радітиме тобою. (Ісаї 62:5)

Коли Бог робить благо Своєму народові, це зовсім не нагадує суддю, який неохоче виявляє доброту до злочинця, продовжуючи вважати його нікчемним. Це радше схоже на те, як наречений виявляє любов і ніжність до своєї нареченої.

Іноді ми жартома говоримо про шлюб: “Медовий місяць закінчився”. Але це через нашу обмеженість. Ми не можемо постійно підтримувати приязнь та закоханість на рівні медового місяця. Але Бог каже, що Його радість щодо Свого народу подібна тому, як наречений тішиться своєю нареченою. І Він не має на увазі, що так усе починається, але згодом згасає.

Бог говорить про жвавість стосунків медового місяця; про його радощі й енергію, про захоплення, ентузіазм і насолоду медового місяця. Він намагається вкласти в наші серця, що Він має на увазі, кажучи, що радіє нам усім Своїм серцем. Єремії 32:41: “Я тішитимусь ними від усього Свого серця і всієї Моєї душі, роблячи їм добро”. Софонії 3:17: “Господь, твій Бог, є посеред тебе, – Всемогутній тебе врятує! Він радітиме тобою особливою радістю, – відновить Свою любов! Він буде тішитись тобою, як веселяться у свята”.

Медовий місяць з Богом ніколи не закінчується. Господь безмежний у Своїй силі, мудрості та винахідливості – отже,  нудьга не загрожує нам наступні трильйони тисячоліть.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber