15 Квітня
Не будьте ослом
Підписуйтесь

Не будьте немудрі, як кінь чи осел, яких треба приборкувати вудилами вуздечки, щоб до себе наблизити. (Псалом 31:9)

Уявіть собі Божий народ як ферму з різними тваринами. Бог піклується про Своїх тварин, Він вказує, куди їм потрібно йти, і дає їм хлів для захисту.

Але на цій фермі є одна тварина, яка доставляє Богові багато клопоту, а саме – осел. Він дурний і впертий, і не можна сказати, що в ньому переважає – впертість чи дурість.

Отже, Бог хоче завести своїх тварин до хліва, щоб вони мали їжу і притулок. Для цього Він навчає їх, що кожна тварина має особисте ім’я, а потім кличе їх на ім’я. “Навчу тебе і вкажу тобі дорогу, якою маєш іти” (Псалом 31:8).

Але віслюк не реагує на такі вказівки. Він залишається нетямущим. Тоді Бог сідає у пікап, виїжджає в поле, вкладає віслюкові в рот вуздечку, чіпляє його до автомобіля й тягне, доки той несамовито впирається та пирхає, аж до самого хліва.

Бог не хоче, щоб Його тварини приходили до Нього за благословенням і захистом таким чином.

Одного дня буде занадто пізно для цього осла. Його поб’є град і вразить блискавка, а коли він прибіжить, двері хліва вже будуть зачинені.

Тому не будьте, як той віслюк. “Не будьте немудрі, як кінь чи осел, яких треба приборкувати вудилами вуздечки”.

Натомість нехай кожен праведний приходить до Бога в молитві в час недолі (Псалом 31:6).

Спосіб не бути ослом – це упокорити себе, прийти до Бога в молитві, визнати свої гріхи та прийняти, як маленькі нужденні курчата на подвір’ї, Божий напрямок до хліва Його захисту та забезпечення.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber