22 Лютого
Насолода Його повнотою
Підписуйтесь

Адже з Його повноти ми всі одержували благодать за благодаттю. (Івана 1:16) 

Минулої неділі перед початком богослужіння маленька молитовна група святих наполегливо стояла в проломі за віру нашого народу, за церкви міст-побратимів і за всі народи світу. В якийсь момент один чоловік молився словами з Івана 1:14, 16: 

І Слово стало тілом, і перебувало між нами, і ми побачили славу Його, — славу як Єдинородного від Отця, повного благодаті й істини… Адже з Його повноти ми всі одержували благодать за благодаттю. 

Це був для мене один з тих моментів осяяння. Бог відкрив, що слово “повнота” – “з Його повноти” – справді містить в собі надзвичайну за своїм впливом повноту. Я відчув певною мірою те, що насправді несе це слово – повноту Христа. 

Я відчув деяке здивування, що так, я дійсно одержував благодать за благодаттю від цієї повноти. І в той момент я отримував благодать на благодать. Тоді я відчув, що немає нічого приємнішого, ніж просто сидіти біля Його ніг – або читати Біблію – цілий день і відчувати, як Його повнота переповнює мене. 

Чому ця повнота так вплинула на мене – і чому вона й досі продовжує незвично впливати? Почасти тому, що … 

…Той, з чиєї повноти на мене виливається благодать, є Слово, яке було у Бога і було Богом (Івана 1:1-2), так що Його повнота є повнотою Божою – повнотою божественною і безмежною; 

…це Слово стало тілом, і перебувало між нами зі Своєю повнотою – отже, це доступна повнота; 

…коли це Слово з’явилося в людському вигляді, то славу Його бачили – це славетна повнота; 

…це було Слово “Єдинородного від Отця” (Івана 1:14), так що божественна повнота передавалася мені не просто від Бога, а через Бога – Бог послав не ангела, а Єдинородного Сина, щоб передати Свою повноту; 

…повнота Сина є повнота благодаті – я не потону в цій повноті, але буду всіляко благословенний нею; 

…це повнота не лише благодаті, але й істини – я не буду благословенний брехливими лестощами; ця благодать ґрунтується на непорушній реальності. 

Тож не дивно, що я відчуваю себе здивованим і радісним від повноти Христа! 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber