5 Червня
Надійний у буденному
Підписуйтесь

Шукайте перш за все Царства Божого і Його праведності, а це все вам додасться. (Матвія 6:33)

Одним з найпотужніших свідчень вседостатності майбутньої Божої благодаті є “принцип віри”, який керував життям багатьох місіонерів, зокрема Закордонного місіонерського братства.

Жодним чином не засуджуючи нікого, хто дотримується інших моделей, слід зауважити, що серед послідовників Хадсона Тейлора та Джорджа Мюллера була поширена практика спрямовувати свої прохання до Бога, а не до людей, коли йдеться про збір пожертвувань.

Джеймс Тейлор, правнук засновника Братства, пояснює, як ця віра в майбутню благодать, що ґрунтується на проявах минулої благодаті, вшановує Бога.

Ми… починаємо з позиції віри. Ми віримо, що Бог існує. Ми дійшли до цього переконання різними шляхами, але всі ми пережили Божу благодать, яка привела нас до пізнання Його через Ісуса Христа і через відродження Його Духом. Ми вважаємо, що маємо вагомі підстави вірувати в Нього через історичний факт воскресіння Ісуса з мертвих: ми віримо, що Той, Хто сказав, що помре і знову воскресне, і зробив це, заслуговує на довіру в усіх інших відношеннях. Тому ми готові довіритися Йому не лише у вічному спасінні наших душ, але й у практичному забезпеченні щоденним хлібом та фінансовій підтримці.

Закордонне місіонерське братство публікує свідчення дивовижної Божої вірності, щоб продемонструвати славу Його всеосяжної майбутньої благодаті. Ми хочемо показати, що Богу можна довіритись у всьому, що Він обіцяє зробити. Для цього ми ділимося свідоцтвами про те, як Він забезпечував такі буденні потреби, як квитки на літак, харчування, медичні витрати, а також регулярну підтримку цілої групи християн протягом більш ніж ста років.

Діяльність Братства спрямована на прославлення надійності Бога – як в їхньому посланні, так і в методах, якими воно доноситься. Хадсон Тейлор сказав про це так: “Бог живий. Він говорив у Біблії. Він має на увазі те, що говорить, і зробить все, що обіцяв”.

Життя віри – це велике дзеркало надійності Бога.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber