16 Квітня
Милості на сьогодні
Підписуйтесь

Ласки Господні не скінчились, не вичерпалось його милосердя. Вони нові щоранку, велика Твоя вірність. (Плач 3:22-23)

Божі ласки щоранку нові, тому що кожен день містить у собі достатньо милосердя лише на цей день. Бог щодня призначає клопоти. І щодня Бог призначає ласки. У житті Його дітей досконало відміряне те й друге. Ісус сказав: “Отже, не журіться про завтрашній день, бо завтрашній день і сам про себе поклопочеться; вистачає дневі власних турбот” (Матвія 6:34). Кожен день має свій клопіт. Кожен день має свої милості. Вони оновлюються щоранку.

Але ми часто впадаємо у відчай, коли думаємо, що нам доведеться нести завтрашній тягар із сьогоднішніми ресурсами. Бог хоче, щоб ми знали: не доведеться. Сьогоднішні ласки – для сьогоднішніх проблем. Завтрашні – для проблем завтрашніх.

Іноді ми задаємося питанням, чи матимемо достатньо Його ласки, щоб витримати страшні випробування. Так, матимемо. Петро каже: “Ви блаженні, коли вас зневажають за Христове Ім’я, бо з вами перебуває Божий Дух слави” (1 Петра 4:14). Коли приходить зневага, приходить і Дух слави. Це сталося зі Стефаном, коли його побивали камінням. Це станеться і з вами. Коли Дух і слава будуть потрібні, вони прийдуть.

Манна в пустелі давалася раз на день. Не було ніяких запасів. Так і ми повинні покладатися на Боже милосердя. Ви не отримуєте сьогодні сили нести завтрашні тягарі. Сьогодні вам даються ласки на сьогоднішні клопоти.

Завтра будуть нові милості. “Вірним є Бог, Який покликав вас до спільності з Його Сином – Ісусом Христом, нашим Господом” (1 Коринтян 1:9).

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber