14 Квітня
Моліться за Його славу
Підписуйтесь

Тому‑то моліться так: Отче наш, Який на небесах, нехай святиться Ім’я Твоє. (Матвія 6:9)

Десятки разів у Писанні говориться, що Бог робить щось “заради Свого Імені”.

Мою душу Він підкріпляє, провадить мене стежками правди заради Свого Імені. (Псалом 22:3)

Задля Твого Імені, Господи, прости мій гріх. (Псалом 24:11)

Він їх рятував задля Свого Імені. (Псалом 105:8)

Заради Свого Імені Я стримував свій гнів. (Ісаї 48:9)

Його Ім’ям прощено вам гріхи. (1 Івана 2:12)

Якщо ви запитаєте, що насправді рухає серцем Бога у всіх цих висловлюваннях (і багатьох подібних до них), то відповідь буде такою: Бог радіє, коли Його Ім’я знають і шанують.

Перша та найважливіша молитва, яку можна вимовити: “Нехай святиться Ім’я Твоє”. Раніше я думав, що це просто вигук схвалення. Щось на кшталт: “Алілуя! Святиться Ім’я Господнє!”. Але це не вигук. Це прохання. Фактично такий собі імператив чи наказ. Господи, нехай так буде! Зроби, щоб так і було. Нехай святиться Ім’я Твоє. Це моє прохання, моя молитва. Я закликаю Тебе: зроби так, щоб люди святили Твоє Ім’я. Зроби так, щоб я прославляв Твоє Ім’я!

Бог любить, коли все більше і більше людей “святять” Його Ім’я. Ось чому Його Син вчить християн молитися про це. Насправді, Ісус робить це прохання найпершим і найголовнішим у молитві. Тому що це найперша і найвеличніша пристрасть Отця.

“Господи, зроби так, щоб дедалі більше людей святили Твоє Ім’я”, тобто вшановували, поважали, цінували та прославляли; захоплювалися та благоговіли перед ним. Все більше і більше людей! Отже, ви бачите, що це, по суті, місіонерська молитва.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber