29 Червня
Могутнє коріння практичної любові
Підписуйтесь

Ми знаємо, що ми перейшли від смерті до життя, бо любимо братів. (1 Івана 3:14)

Отже, любов є свідченням того, що ми народилися знов – що ми християни, що ми врятовані.

Іноді Біблія робить наші святість і любов до людей умовою нашого остаточного спасіння. Іншими словами, якщо ми не практикуємо святість і любов до ближнього, то не будемо врятовані в судний день (наприклад, Євреїв 12:14; Галатів 5:21; 1 Коринтян 6:10). Це не означає, що вчинками любові ми можемо примиритися з Богом. Ні, Біблія знову і знову чітко говорить про це, зокрема в Ефесян 2:8-9: “Ви спасенні благодаттю через віру, і це не від вас, це Божий дар, не від діл, щоб ніхто не хвалився”. Коли Біблія проголошує, що ми спасаємося вірою, але повинні любити людей, щоб остаточно спастися, це означає, що віра в Божі обітниці має бути настільки справжньою, щоби любов, яку вона породжує, доводила її реальність.

Отже, любов до інших є умовою майбутньої благодаті в тому сенсі, що вона підтверджує, що первинна умова –  наша віра – є справжньою. Ми могли б назвати любов до ближнього вторинною умовою, що підтверджує автентичність первинної і суттєвої умови віри, яка єдина з’єднує нас з Христом і приймає Його силу.

Віра бачить славу Божу в обітницях майбутньої благодаті та приймає все, чим Бог є для нас в Ісусі, як відкривають ці обітниці. Це духовне бачення Божої слави і наша насолода нею є беззаперечним доказом того, що Бог покликав нас прийняти Його благодать. Цей доказ дозволяє нам покладатися на Божі обітниці, ніби Він їх дав особисто нам. А віра в обітниці дає нам силу любити. Що, в свою чергу, підтверджує, що наша віра є справжньою.

Світ відчайдушно потребує віри, яка поєднує в собі дві речі: захоплений погляд на непорушну божественну Істину і цілком практичну, цілодобову силу, що спроможна привносити визволення та кардинальні зміни в життя. Це й моє бажання. Саме тому я є християнином.

Існує великий Бог благодаті, Який звеличує Свою безмежну красу і самодостатність, виконуючи обітниці, які Він дав безпорадним людям, що довіряють Йому. І є сила, яка походить від того, що ми цінуємо цього Бога, і вона торкається кожного куточка нашого життя. Це надає нам сили любити – і показувати це найбільш практичними шляхами.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber