19 Квітня
Майбутнє для невдах
Підписуйтесь

Не бійтеся! Ви справді вчинили все це зло, але хоча б надалі не залишайте Господа, не ухиляйтесь від Його шляху, й служіть Господу всім своїм серцем! Не прихиляйтесь до примарних ідолів, які не приносять жодної користі, та які не можуть спасати, оскільки вони ніщо. Адже Господь, заради Свого великого Імені, не залишить Свого народу, позаяк зволів Господь зробити вас Своїм народом. (1 Самуїла 12:20-22)

Коли ізраїльтяни налякані і каються у своєму гріху, бо вимагали від Самуїла дати їм царя, щоб бути схожими на інші народи, тоді приходить добра звістка: “Не бійтеся! Ви справді вчинили все це зло”. Ви чуєте, як суперечливо це звучить – як дивно суперечливо? Можна було б очікувати, що він скаже: “Бійтеся, бо ви вчинили все це зло”. І справді, є вагома причина боятися: ізраїльтяни вчинили велике зло, вимагаючи іншого царя, окрім Бога! Але Самуїл каже зовсім інше. “Не бійтеся! Ви справді вчинили все це зло”.

Він продовжує: “Але хоча б надалі не залишайте Господа, не ухиляйтесь від Його шляху, й служіть Господу всім своїм серцем! Не прихиляйтесь до примарних ідолів, які не приносять жодної користі, та які не можуть спасати, оскільки вони ніщо”.

Це – Євангеліє: Навіть якщо ти згрішив дуже сильно і страшенно знеславив Господа, навіть якщо у тебе тепер є цар, вимагати якого було гріхом, навіть якщо не можна відмінити цей гріх або його болючі наслідки, які ще попереду, тим не менш, є майбутнє і надія. Це – вияв милосердя.

Не бійтеся! Не бійтеся!

Далі слідує велике підґрунтя – основа і фундамент Євангелія в 1 Царств 12:22. Чому вам не потрібно боятися, навіть якщо ви зробили все це зло? “Адже Господь, заради Свого великого Імені, не залишить Свого народу, позаяк зволив Господь зробити вас Своїм народом”.

В основі Євангелія лежить відданість Бога Своєму Імені. Ви почули це? Не бійся, навіть якщо ти згрішив: “Господь, заради Свого великого Імені, не залишить Свого народу”. Це повинно мати два наслідки для вас: відчайдушне смирення й несамовите щастя. Смирення, тому що ваша значущість не є основою вашого спасіння. Щастя, тому що ваше спасіння настільки ж надійне, як вірність Бога Своєму Імені. Ніщо не може бути надійнішим.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber