9 Лютого
Краще за гроші, секс і владу
Підписуйтесь

Тому не залишайте вашої відваги, оскільки вона варта великої нагороди. (Євреїв 10:35) 

Нам варто розмірковувати над тим, наскільки вищим є сприйняття Бога як нашої найбільшої нагороди за все, що може запропонувати цей світ. Якщо ми цього не зробимо, то будемо любити світ, як усі, і відповідно жити, як усі.  

Отже, візьміть те, що рухає світом, і замисліться, наскільки кращим і непохитнішим є Бог. Візьміть гроші, секс чи владу і подумайте про них у зв’язку зі смертю. Смерть забере все це. Якщо ви живете заради цього, ви не отримаєте багато, а те, що отримаєте, неодмінно втратите.  

Але Божий скарб набагато більший, і він залишається назавжди. Він виходить за межі смерті. Він кращий за гроші, тому що Бог володіє всіма грішми і є нашим Батьком. Ми – його спадкоємці. “Усе ваше! Ви ж — Христові, а Христос — Божий.” (1 Коринтян 3:22-23). 

Це краще за секс. Ісус ніколи не мав інтимних стосунків, але був найціліснішою і найдосконалішою людиною, яка коли-небудь жила на землі. Секс – це тінь, образ більшої реальності, стосунків і насолоди, порівняно з якими найвишуканіший секс здаватиметься нудьгою. 

Божа нагорода краща за владу. Немає більшої влади для людини, ніж бути дитиною Всемогутнього Бога. “Чи не знаєте, що ми будемо судити ангелів?” (1 Коринтян 6:3). “Переможцеві дозволю сісти зі Мною на Моєму престолі, — як і Я, перемігши, сів з Моїм Отцем на Його престолі” (Об’явлення 3:21). 

І так далі. Для всього, що може запропонувати світ, Бог є кращим і непохитнішим. 

Немає ніякого порівняння. Бог завжди перемагає. Питання в тому, чи приймемо ми Його? Чи прокинемося від трансу цього одурманюючого світу і побачимо, і повіримо, і зрадіємо, і полюбимо те, що є справді реальним, і безмежно цінним, і вічним? 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber