16 Лютого
Коли послух здається неможливим
Підписуйтесь

Авраам, будучи випробовуваний, вірою привів Ісаака і, маючи обітниці, приносив у жертву. (Євреїв 11:17) 

Для багатьох з вас зараз – а для інших цей час наближається – послух здається кінцем усіх мрій. Ви відчуваєте, що якщо зробите те, до чого вас закликає Слово Боже або Святий Дух, це зробить вас нещасними, і Бог жодним чином не зможе змінити все це на краще. 

Можливо, Божий наказ або заклик, який ви зараз чуєте, полягає в тому, щоб залишитися в шлюбі або залишатися неодруженим, продовжити працювати на цій роботі або звільнитися з неї, прийняти хрещення, говорити на роботі про Христа, відмовитися від компромісу з власним розумінням чесності, протистояти людині в гріху, наважитися відповісти на нове покликання, стати місіонером. І, як ви бачите у своєму обмеженому розумі, перспективи такого вчинку жахливі – це як втрата Ісаака, єдиного сина, який міг би стати спадкоємцем.  

Ви розглянули кожен людський аспект, і впевнені: неможливо, щоб це могло закінчитися якось добре. 

Тепер ви знаєте, як то було для Авраама. Ця історія записана у Біблії для вас.  

Чи прагнете ви Бога, Його шляху і Його обітниць понад усе на світі? Чи вірите, що Він може і буде шанувати вашу віру і послух так, щоб ви не соромлячись називали Його своїм Богом, і використовувати всю Свою мудрість, силу і любов, щоб перетворити ваш шлях послуху на шлях життя і радості? 

Ось криза, з якою ви зараз зіткнулися: чи бажаєте ви Його? чи довіряєте Йому? Слово Боже промовляє до вас: Бог гідний і Бог спроможний. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber