26 Лютого
Коли Бог стає на 100% за нас
Підписуйтесь

Між ними всі ми колись жили в пожадливостях нашого тіла, виконуючи волю тіла та думок, були від природи, як і інші, дітьми гніву (Ефесян 2:3). 

Весь Божий гнів, весь осуд, на який ми заслуговуємо, був вилитий на Ісуса. Всі Божі вимоги досконалої праведності були виконані Христом. В ту мить, коли ми бачимо (по благодаті!) цей Скарб і приймаємо Його саме як такий, смерть Ісуса починає вважатися нашою смертю, Його засудження – нашим засудженням, Його праведність – нашою праведністю, і в цю мить Бог стає на 100% за нас, безповоротно і назавжди. 

Питання, яке залишається без відповіді, звучить так: “Хіба Біблія не вчить, що у вічності Бог виявив Свою прихильність, обравши нас?” 

Іншими словами, вдумливі люди запитують: “Чи Бог став на 100% прихильним до нас лише в момент, коли ми увірували, з’єдналися зі Христом і були виправдані? Чи не став Він на 100% за нас в самому акті обрання ще до заснування світу?” Павло говорить в Ефесян 1:4-5: “[Бог] вибрав нас у Ньому [Ісусі] раніше від створення світу, щоб ми були святі й непорочні перед Ним у любові, наперед призначивши нас для того, щоб усиновити Собі через Ісуса Христа”. 

Чи тоді Бог не є прихильним на 100% для обраних від вічності? Відповідь залежить від того, що означає “100%”.  

За допомогою терміну “100%” я намагаюся зберегти біблійну істину, яка міститься в кількох уривках Святого Письма. Наприклад, в Посланні до Ефесян 2:3 Павло говорить, що християни були “дітьми гніву” до того, як Бог оживив їх разом із Христом: “Всі ми колись жили в пожадливостях нашого тіла, виконуючи волю тіла та думок, були від природи, як і інші, дітьми гніву”. 

Павло підкреслює, що до нашого народження згори – до того, як Бог оживив нас разом із Христом – Його гнів був на нас. Обрані перебували під гнівом. Це змінилося, коли Бог оживив нас в Ісусі і пробудив нас, щоб ми побачили істину і красу Христа, щоб ми прийняли Його як Того, Хто помер за нас, і як Того, чия праведність зараховується нам через наш союз з Ісусом. До того, як це сталося з нами, ми перебували під Божим гнівом. Потім, завдяки вірі в Христа та союзу з Ним, весь Божий гнів був відвернений, і в цьому сенсі Він став на 100% за нас. 

Тому радійте правді, що Бог вас збереже. Він доведе вас до кінця, тому що у Христі Він стає на 100% за вас. І тому, дійти до кінця не означає здобути повну Божу прихильність. Це наслідок того, що Він вже на 100% прихильний до вас. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber