20 Березня
Ісус помер за цю мить
Підписуйтесь

Я розп’ятий разом з Христом. І живу вже не я, а Христос живе в мені. А що тепер живу в тілі, то живу вірою в Божого Сина, Який полюбив мене й віддав Себе за мене.  (Галатів 2:19-20)

Коли сьогодні вранці о 4:59 пролунав будильник, я на долю секунди замислився про цілковиту реальність того, що я помру і постану перед абсолютно святим Богом, не маючи чим похвалитися, окрім власного життя.

Жах цього видіння був перевершений лише спалахом реальності: Ісус Христос помер саме за цю мить.

Тоді все зникло.

Моє перше відчуття було таким: це суть того, що відбувається при нашому наверненні. Саме так ми відкриваємо для себе, що Ісус Христос є реальністю. Так людина приходить до того, щоб плекати любов Христа. Раптом, вперше в житті, вона відчуває і бачить очима свого серця незаперечну реальність того, що їй, з усім її нечистим сумлінням, доведеться зустрітися з Богом віч-на-віч.

Вплив цього видіння є нищівним. Воно змушує усвідомити, що наша єдина надія – в Посереднику. Залишаючись наодинці, не маючи нічого, чим можна було б виправдатися, окрім власного гріховного життя, ми повністю розгублені. Якщо є якась надія на вічність у присутності цього Бога, нам потрібен Відкупитель, Заступник, Спаситель.

У цей момент жахливої кризи ніщо не сяє так, як Євангеліє Ісуса Христа – “Який полюбив мене й віддав Себе за мене” (Галатів 2:20). За долю секунди до того, як Він опинився там, мені було даровано побачити всепоглинаючу темряву і жах судилища – не богословське твердження, не суто раціональний висновок, не відсторонену думку, а погляд внутрішнього ока, сповнений знання, почуття і визначеності.

Наш Бог – це вогонь всепоглинаючий. Він не дивиться на зло. Ми зовсім пропащі. Моя провина була настільки величезною, настільки реальною, настільки беззаперечною в цю долю секунди, що я не мав навіть найвіддаленішої можливості виправдатися. Це було раптовим, всеохоплюючим і безмежно безнадійним.

У таку мить Ісус – це все, що має значення. О, Христе! О, Христе! Чи може моє серце вмістити хвилю вдячності?! О Божий Дар, моя відчайдушна і єдина Потреба!

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber