13 Лютого
Ідеальне місто
Підписуйтесь

Він приготував їм місто. (Євреїв 11:16) 

Ні забрудненого повітря, ні графіті, ні сміття, ні облупленої фарби чи прогнилих гаражів, ні сухої трави чи розбитих пляшок, ні грубих вуличних розмов, ні конфронтацій віч-на-віч, ні домашніх чвар чи насильства, ні небезпек вночі, ні підпалів, ні брехні, ні крадіжок чи вбивств, ні вандалізму, ні потворності.  

Місто Боже буде досконалим, бо в ньому перебуватиме Бог. Він гулятиме в ньому, розмовлятиме в ньому і виявлятиметься в кожній його частині. Все, що є доброго, прекрасного, святого, мирного, правдивого і радісного, буде там, тому що там буде Бог.  

Там буде досконала справедливість, яка тисячократно відплатить за кожне страждання, пережите в послуху Христові у цьому світі. І такий стан справ ніколи не погіршуватиметься. Насправді, це місто буде сяяти все яскравіше і яскравіше, в міру того, як вічність розтягуватиметься в нескінченні віки зростаючої радості. 

Якщо ви бажаєте цього міста понад усе, що є на землі, то ви вшановуєте Бога, Який, згідно з Євреїв 11:10, є його творцем і будівничим. А коли Бога шанують, то Йому приємно і не соромно називатися вашим Богом. 

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber