14 Червня
Як сильно Бог хоче вас благословити
Підписуйтесь

Господь буде знову радіти твоїм добробутом. (Второзаконня 30:9)

Благословляючи нас, Бог ніколи не виявляє скупості. Певна нетерплячість присутня в Божих благодіяннях. Він не чекає, поки ми прийдемо до Нього. Він Сам шукає нас, бо для Нього робити нам добро – це задоволення. Бог не очікує на наше звернення – Він супроводжує нас повсякчас, щоб явити Свої благословення. Це, власне, дослівний переклад Псалма 23:6: “Добро і милосердя будуть супроводжувати мене в усі дні мого життя”.

Бог любить являти милосердя. Дозвольте мені повторити це ще раз: Богу подобається проявляти милосердя. Він не вагається, не виявляє нерішучості чи невпевненості у Своєму бажанні чинити добро Своєму народові. Його гнів завжди стоїть на жорсткому запобіжнику, але курок Його милосердя м’який, немов волосинка. Саме це Він мав на увазі, коли зійшов на гору Синай і промовив до Мойсея: “Господь! Господь Бог співчутливий і милосердний, не скорий на гнів, багатомилостивий і правдивий” (Вихід 34:6). Саме це Він мав на увазі, коли говорив у Єремії 9:24: “Я Господь, Котрий творить милосердя, правосуддя і правду на землі, бо саме у цьому Моє задоволення”.

Бог ніколи не буває роздратованим або різким. Бомба Його гніву ніколи не матиме короткого запалу. Натомість Він демонструє невимовну енергійність, безмежний і невичерпний ентузіазм у здійсненні того, що Йому до вподоби.

Нам важко це зрозуміти, адже самі ми мусимо спати щодня, просто щоб жити, не кажучи вже про благополуччя. Наші емоції то піднімаються, то опускаються. Одного дня ми нудьгуємо і зневірюємося, а іншого – відчуваємо надію та радість.

Ми схожі на маленькі гейзери, які булькають, бризкають і періодично вибухають. Але Бог подібний до великого Ніагарського водоспаду – ви дивитеся на 186 тисяч тон води, що падають у прірву щохвилини, і думаєте: “Звичайно, це не може продовжуватися з такою силою рік за роком”. Але все саме так і відбувається.

Ось так Бог робить нам добро. Він ніколи не втомлюється від цього. Йому це ніколи не набридає. Ніагара Його благодаті не має кінця.

Поділитися цим дописом у групах спілкування та соцмережах:
Centered Button
Зробіть запит в Telegram Зробіть запит в Viber